Ja,urno!

2 ore me vonese Avioni .

ose po kontrabandon paketat e cigareve qe uau kapi qytetari dixhitalb

@Rasta zhardin, falemneres prej teje per zemren, por mos ik pa me dhon edhe nje zemer tek tema letersi ngambrapacyborg. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sigurisht zemer. :smiley: Sa ta lexoj.

Tiku , pse e ke zhardinen kaq fiksim ? e ke se eshte e mire ? seksi ? kinge ? apo thjesht pune komentesh .

1 Like

Tani po kujtojne kohen e Berishes kur varferia ishte shume me e ulet dhe po ndertohej infrastruktura rrugore nderkohe qe droga ishte e kufizuar dhe e kontrolluar.
Tani pas 4 vjetesh,varferia ka arritur kulmin,rruget kane ngelur në kilometrin qe i la Berisha dhe droga eshte e pranishme në cdo qelize te vendit.

Harroje integrimin në BE qe nen udheheqjen e Edvin Kristaqit ka ngelur në vend numuro.

2 Likes

Jam dakord per cfare thua por nje sqarim , Rama nuk e deshiron vete hyrjen ne BE por do ato 200 milion eurot qe BE jep me hapjen e negociatave .

1 Like

t’gjitha kto, dhe ca te tjera qe vetem un dhe zhardina mund t’i dime.:stuck_out_tongue:

1 Like

sheee, e paska sqaruar vete tollovine e brekusheve… -vetem se harron trapi qe ne kete rast ky vet eshte shimpazeja i Yamamotos dhe majmuni i modes… dhe nuk po e llogarisim faktin qe eshte mbi 55 vjec gomari… aha ky qenka rende fare, paska pjerdhur !

2 Likes

Belulo,4 July 1964 lindi aveniri i shqiptarise. Asht vetem 53 vjec, qe ju bafte dita nje mije.

3 Likes

na fal ! se di pse me ishte fiksuar 55 vjec.:slight_smile:
-po nuk eshte se keto 2 vjet diference e ndryshojne ate cka thashe e cka mendoj per te.:smiley:

1 Like

Jo,sec ke nje tendence ti,qe te lodhish,ta mplakesh.

2 Likes

o Belul, po e ka kalu ylberin ky me kohe…

ekuivalenti/ja i/e asaj/atij te serbise Barnabic-it, i ka piketu sorosi (for lack of a better name) keto me kohe

pastaj ketyne ja blen mafja $10,000 syzet, i vesh koke e kembe. ku eshte problemi ketu.

1 Like

Nuk merrni vesh ju shqiptaret nga moda. Te trashe mbetet tere jeten. Oksidenti i thote Yamamoto.

Nderkohe, meqe na paska treguar rrobaqepesin, ka b… (meqe jane poture te gjera) ta pyese njeri ku i gjen $1000 per te blere keshtu lloj pantallonash?

4 Likes

kot si thone pallosh

Ajo dihet.ia dha Linda ,gjysma e tij me e mire .

2 Likes

Ja ka dhene vete Yamamoto dhurate qe t’i promovoje ne takimet me komunalen e Fierit.

4 Likes

Amanet vetingun dhe reformen mor djale, pa edhe me breke dil, s’ka gje.

Po te te dali zora e trashe jashte e ke kollaj se e mbyll apo e hap kur te te teket dhe kryen jashteqitje te planifikuar.

aha… esnafi i vettingut, saimiri i partise, ishte humbje e madhe…

megjithese ca s’pret nga keto, keto punojne dhe nga burgu