Ja,urno!

Qyqja qyqja
Ça çohet per raste synetlliku me, se ka ra nhall i Lebetitmi :smile:

Medemek Ky i paska hyp pasareles qe te mos e kthejme koken nga Tahiri :smile:

3 Likes

Capu me la allatet dhe brekushet …po kom hall si do ja boj tani qe do i vej sahat ene pusit …ne Surel sipas tradites do ket pus …
Shyqyr qe shkoj i veshur thuaj se mund te shkonte dhe i zhveshur …

1 Like

E ka probu pabrekdhikun, leter e vjeter ajo. Tani po provon sajmirdhikun

Erdhi xhaja nga Kavaja me brekushe te medhaja…
A e ka pas gjyshin nga Kavaja…?

si ato qypat ne Angli qe i kapin se shesin pordhe ne facebook me gjona te shtrenjta

Fiqo si e ke kojshiun socialist? Maje mir e mos mu lebetit. Per cer do flasim sot Fiqo? Per kalamojt e vram te Getdecit??? Per te pushkatimit e 21 Janarit? Jo po prap me Saliun thoni ju? Po as e denum e as e pushkatum Cunin e Sheqeres Fiqo per krimet e ktyre 27 vjetve… jo po ene Mona e Kaptinmodhit kelthiste sot qe Edvini vrau njerezit ne bulevard me 21 Janar.
Tani meqe jum busy tu I pre me gershane ti cer halli ke ? Saje qorri ska nda leke me mue po ti si dhemokrat I ke ly I cik ato dur ?
Nejse kujdes shoqnine Fiqo e mbaji afer sepse thone se Evropi ka qinis dosjet nga 1996…Saje Qorri nuk e la gjith halen ne ate ven.

Une s’e di kush osht Yamamoto, por po qe se ky hajdari jone majmunizo ate ne foto, here we go:
1- Yamamuti i ka kepucet me kambale.
2- Nuk i ka brekushet tuta pambuku gjithe njolla sperme.
3- Ushkuret perjashta i ka Kryeministri, jo Yamamoto.
4- Me ate xhakete, vetem i cader e varme ne qafe te mungo dhe dukesh sikur sa ke zdryp nga Pazari i Gjose ke Rrapi Trishit.
Dhe e fundit, Ti e ke kaptinen dy here me te modhe se Yamamoto.

1 Like

Yamamoto duhet ta hedhi ne gjyq kete tipin per prishje te imazhit.

1 Like

Ne 2018 pra e kane lene te bejne arrestime te medha se nashi kemi perpara vitin e ri, kaposhin , bakllavane e iu duhet dhene ca kohe robve te pastrojne parate. :grinning:

kemi pas nje rubrike dikur ne Peshk:gjeni dicituren?
A eshte haxhi Qamili heroi yt?:grinning:
:imagehttp://gazeta55.al/wp-content/uploads/fotolajm/3/36115delenxhiu.jpg

@Katror, ku je?

eshte si taktika e Murinjos ne futboll qe kur ka probleme apo nuk hecen ekipi , provokon kundershtaret apo grindet me shtypin etj per te terhequr vemendjen te ai…

edhe ky ka kohe qe perdor te njejten taktike per te terhequr vemendjen nga skandalet… shan gazetaret , provokon apo nuk e ka per gje te beje edhe KaRagjozin me veshje te tilla… vetem se nuk po e kupton qe ketij i ka dale boja e eshte bere i shplare mu si ajo xhaketa qe ka veshur.

1 Like

Yamamoto shquhet per elegancen e veshjeve qe krijon dhe rrobat kane nje kontinuitet dhe fluiditet qe jo secili mund t’i vesh. Fatkeqesisht, kryeministri me cfare ka veshur ne teresi ka krijuar nje ‘look’ harbut, Shrekesk, larg, shume larg elegances se Yamamotos. Sigurisht, veshja mund te personalizohet, te shnderrohet ne teresine e shprehjes qe do te transmetosh, dhe nuk eshte e thene te vishesh copy-paste nga sfilata e x rrobaqepesi, por shpirtin e krijimit origjinal duhet ta ruash, ndonese edhe terthorazi.
Them qe edhe reagimin ndaj njerezve qe e kane tallur (hamendesoj) per veshjen mund ta bente ndryshe. Humori eshte arma me e mire. Po nejse…

çer nesje, kte e kan kuptu te gjithe, pranej ne jetojme ne nje epoke humoristike ngambrapa. Tani s’ka nevoje te kesh humor, thuj ndonje gje edhe harbutshe, keputja ne tym si loqja hushamoto rrotototo, humoristike ka per te qene gjithsesi, sepse punon epoka ngambrapa per ty:

Zot, ne dore te kujt kane rene shqiptaret…!

1 Like

ingeborgen xhangerxhunger, shqiptaret kane rene ne dore te hushamoto rrotototo ngambrapafutjarroto, njesoj si skandinavet dhe parizianet qe lexojne francezet:

I think perfection is ugly. Somewhere in the things humans make, I want to see the scars, failure, disorder, distortion. If I can feel those things in work by others, then I like them. Perfection is a kind of order, like overall harmony and so on. They are things someone forces onto something. A free human being doesn’t desire such things - YOHJI YAMAMOTO

i modh, vallaj i modh, shum i modh!

Para ca kohesh jam nrru ne rr e Durrsit me Robert Aline. Kishte vesh do strece si ato te grave. Vazhdova rrugen t’u murmuru me sharje neper dhame.
Mire Robert Alija qe i duhet t’i kete hik adolishenca per lesh dhe po perpiqet me e rikuperu tash m’ket moshe,po ky qe me aq sa ka ofru shqipria,i ka pas gjithe jeten te gjitha?
Megjithse keta jetojne ne te ardhmen dhe sotshmja jone asht e shkuara per ta.

Hallall!Hallall!
Ja kush eshte buRRe!:grinning::grinning::grinning:
http://www.foxnews.com/sports/2017/11/08/wrestling-legend-ric-flair-had-15-drinks-day-slept-with-10000-women-documentary-reveals.html

ky paska pallu gjith Hollivudin, me gjith Devollin bashke! hallall sumen e devollijve te djathte qe i kane vene lekat majtas ne banke!

1 Like

I madh je!
Hahahaha!
Thashe ta nderrojme pak temen se memedheu vetem merzi eksporton.