Ja,urno!

Kjo puna e veshjes se Rames eshte si ajo barsalata kur babai i thote te birit qe “del nga dollapi” se “Gay eshte Elton John kurse ti je nje cope bthq”. Mbase ndonje nga keshilltaret duhet ti kishte thene Rames qe Yakamoto jane ato qe veshin japonezet, kurse keto qe ke veshur ti jane brekushe.

Kur kalojne kete krizen e moshes se mesme burrat ti Pjeter, secili e shfaq me menyra te ndryshme. Ketu ne Amerike psh 50 vjecaret blejne Corvette ose ndonje motor, ose bejne gjera qe s’i kane bere ne rini. Ne Shqiperi veshin pantallona regamoto ose sterce. Varet si te merr domethene. Ja do na vije dhe neve ora avash-avash.

1 Like

ne fillim ketij i thojshin si Kizi i Pazarit, po tashti osht bo tamom Kimi (Jong) i Pazareve.

1 Like

jo mor djale, ne krizen e moshes se mesme tani buRRat divorcohen, pastaj blejne Corvette dhe viagra dhe inamorohen si adoleshente me penis te fishkur.

Ne Shqiperi nuk divorcohen. I mbajne edhe grate edhe dashnoret. Natyrisht qe duhet Viagra me shumice qe t’ua dalesh te gjithave. Ama po qe se gruaja kerkon dashnor, nuk falin. Me cfare t’u dale perpara, sepata, thika, kacavida, koka zbare. Se ashtu e do nderi.

E kemi thene qe ai qe shpiku Viagren eshte shqiptar? Ja e themi prape qe te kenaqen patriotet.

ne Shqiperi nuk divorcohen sepse Shqiperia eshte akoma mrapa - e ka lene turku dhe komunizmi mrapa, nuk eshte bere akoma ngambrapa. Do të bënet edhe Shqypnia ngambrapa pa hë!

Mbaju ngapara nene mos ki frike, se ke djemte ngambrapa ne Amerike!

Edhe Shqiptaret e Italise e kan Zet Divorcin:

Njoh njerez qe dergojne nga ato ilacet ne Shqiperi per miqte e tyre te padivorcuar te cilet sigurisht nuk i duan per grate. Ja, urno!

Kur te mbaron municioni politik per te qeverisur vesh citjanet e plakes qe te marresh ide bythe…
Albanistan kryeministror… Po Sajmirit I veshe ndonje pale citjane o edushka…

Ajo ishte 30 vjec, cifti thuhet jetonte prej 19 vjetesh ne Italy? Sa vjec u martua kjo me kete? Ja per keto gazetare merhuma flet Rama, copa mishi, lol

1 Like

Kryeministri Rama eshte me mjeshter:
Te rreh,te ben qe te kalosh ne depresion te thelle,te akuzon ne gjyq se djalin e ke me babane e tij pastaj te divorcon.
Ja shikoni Matilda Makocin.
I vetmi ndryshim nga e ndjera në Itali eshte se Makoci akoma merr fryme.

Njerezit flasin atje me brekushe apo me kallare. Jane llapazane. Vdesin me e marr neper goje, so ka mendu wtf si mire si keq keta derra do flasin, :joy:

1 Like

Mund te kene qene qe te vegjel ne Itali ,kane shkuar ne emigracion me prinderit psh …jane njohur atje dmth …

Nah aty thuhet cifti ka 19 vjet. Nuk dine me shkrujt.gjysmat I kane fake news.

Djali eshte 8 vjet.
Dmth mund te kene 9 vjet martuar jo 19.

Ne vend qe te shkruanin ai dhe ajo kishin vite qe jetonin ne Itali gati 19 vjet …kane shkruajtur çifti (ne fakt çift ishin ) Dhe duhet te kene vite qe jetojne sepse te dy ishin te shkolluar ketu dhe kishin pashaporte italiane qe do 10 vjet plus a nja 3 vjet te tjera qe ta marresh duke pasur te ardhura dhe pune te rregullt 3 vitet e fundit nga berja e kerkeses mbas 10 vjetesh …tani bejin pak llogarite pak e shume …nuk kane shkruajtur kishin 19 vjet qe ishin martuar …

Po mir me as Italia si boni njerez keta qofte per 10 vjet? Si mund te vrasesh Gruan e Nenen para femijes 8 vjec per Xhelozi???

Rama me çitjane, Ja urno nga frymëzohet…

Meqe kapo solli kete foton, si nuk u kujtua njeri (korriksja psh) te uroje 8 Nentorin?

Kapo kape i cik ket shokun tat, Hakiun, qe i shet Bar zotit Trump si gafurret me Fbi qe do rrasi mrena bosat e tu.
Faleminderit zoti Trump :pray::pray::pray:

@gjembi cfare ka ndodhur me 8 Nanor, ndonje orgji kolektive qe na ka humbur???