Ja,urno!


#81

Edhe mbase, kush dreqin e di? Ne nje shtepi te thjeshte tiranase me mure prej qerpici…vazhdoje vete.


#82

hajde gjembo gezuar meqe e para ne peshk te kujtosh datat


#83

Ja, urno , gjasme u bo gjemi sebep , po vdiste qe te uronte themelimin e Partise Komuniste :joy:


#84

ketu boshin shurren kalamojt e lagjes, e kishin si hale te mcefme


#85

Injorant por me doren te bute nga lotion do te vdesesh ne ate humbetire. Apo nuk perdor lotion dhe e ke me kallo?


#86

Mbledhja ne fakt do behej te shtepia e zotit Filip, po ate baze e kishin zbuluar italianet nga spiunimi i Ludovikut.


#87

Humbetira i jep femrave e meshkujve… kohe per persiatje, mundesi fizike dhe frymezim e imagjinate per te gjetur veten seksualisht e per te shperthyer … ne Metropol stresi dhe zhurma e ndotja …sabotojne dhe perfundimisht shkaterrojne seksualitetin.:peach::peach::peach:


#88


#89

Me mire me ty e fukara …sesa pa ty e i pasur.


#90

t’iu kete lene uraten .:grinning:


#91

Kush e gje ndryshimin ka nji shishe vere te vjeter … bosh.


#92

Edhe thone pastaj, qe e kane fshehur drogen neper tynele. Keta po e shperndajne ate personalisht gjate cdo dalje ne publik. Ne kthim pastaj, e mbushin me € & $, sepse nuk i besojne me, aftesive te ushtareve te vegjel qe po kapen perdita me miliona, duke ju shkaktuar humbje bosave. Pastaj ky eshte dhe me shiatik, por ja vlen sakrifica.


#93

Po Po Brekushet e Gjigandit jane problemi aqe…kapeni i cik, Gjyqtar ne keshillin e larte te drejtesise tjetri…i shquar per mbylljen e gjyqit te Gerdecit…u kap me 300 000 banane ne shpi… dhe duan te na heqin Gjyqtaret e zote te Salih qenefit kta kinezet e uesejt…


#94

Mbase eshte nikoqir nga Gjirokastra. E kursen lekun.


#95

Brekushet jane Problemi, nderkohe Avokati thote qe Lyli, Palloshi e Salih Qenefi…nuk do lejohen te dalin ne Perendim…E Paska Ble KaptinModhi i Mones prej ca mujsh ish aleatin e Rames…se nuk e permend mo Gamorin me Fshatarin e Floririn e Kerrabes


#96

Ja dhe Mona eshte e pakenaqur me Brekushet… nuk mund te vije dikush me Brekushe e te deformoje vendin…thote…per me teper Familja Meta paska Dileme per tu larguar nga Vendi e per te mos u kthyer mbrapa…
Ymer Ymer …rrofshin Brekushet


#97

Ca do bejne? Do vijne ne Amerike te punojne ne Dunkin Donuts? Rrini se jeni mire ne Shqiperi, s’ka ketu as gomere, as thesare.


#98

Do ia mblidhni ju enveristet kesaj hanemes se presidentit se si zonje e pare nuk duhet Te merret me pulitike?


#99

Thesare ka po kauret i kane per vete jo ti ndajne me emigrantet :blush:


#100

Enveristat jane ne Opozite sot me ne krye ty dhe Kaposhin.

Ne jena Pidddhareee, rrime tek cepi i bordures e bojme hajgare.

E kisha tjeterkund muhabetin se si kjo Hanemja Socialiste e para e identifikon veten me Popullin e thjeshte dhe e dyta si duket po ndjen rrezik sepse ato pasuri qe ka nuk ka zot tja justifikoje e ndoshta do me i shiju ato florinj ne oksident si e persekutume e Brekusheve te Gjigandit.