Kuba do ndihmojë popullin të bëjë dashuri


#59

Halle halle kjo dynja,
Halli hallit nuk i ngja !


#60

Ky eshte ai halli i perhershem:Kur ke me ke,nuk ke se ku;kur ke se ku,s’ke me ke.


#62

Hej, në Shqipëri Posadat egzistojnë që prej 25 vjetësh. Quhen motele.


#71

"Duhet cliruar shpirti ndrydhyr, instikti duhet ngopur, trupi po ashtu dhe hapet Mendjaa per pozitivitet! " thote Klara
Dhe me kete recete shpirti jo qe nuk clirohet, por ndrydhet me keq. Me te rralla se pandat (qe desh na u zhduken) jane ciftet qe bejne sex pa u prekur fare emocionalisht t’pakten njeri nga partneret.
E thashe dhe njehere, virgjeria s’eshte aspak ofendim, perkundrazi, aludova rastin me te mire per te thexuar se nga keqedukimi me cfryrje instiktesh, te rinjte sot, diten kur humbin virgjerine, humbin edhe dliresine e te gjitha vyrtytet me radhe.


#74

Fela tjeter,sapo po lexova po ne BBC se ne Macukull te Matit,me falni ne Japoni,po krijohet nje sexless society,domethene po shtohet nr.i te virgjerve (43 % nga mosha 18-34 :flushed:) dhe mbi 50 % ata qe nuk jane ne ndonje lidhje.Pyeti nje te ri,qe tha se nuk e kishte pranuar njera dhe kishte frike tani nga mospranimi i femrave.Merrem me ndonje gje tjeter,si p.sh. me animacion,tha.M’u kujtua nje film me Adrianon,qe pyeti nje prift:Cfare ben kur te shkon mendja aty? Shkoj caj dru,tha prifti.I ishte bere stiva e druve te prere priftit te gjore.Nejse,pastaj te kjo puna e Japonise,pyeten ca si femra me pervoje,nja 40 vjece.Meshkujt tani,thane,sa t’i bien gjate me femrat,shohin porno dhe …“doriana”.Pastaj pyeten nje vajze te re.Mua me pelqen me shume te ha e te fle sesa te bej seks.Une mire qe u largova nga tutela e prinderve,tha.Cme duhet i dashuri,te me kufizoje lirine prape?
Tani pyetja qe shtrohet:Me mire si Kuba apo si Japonia?


#75

Varet c’te pelqen. Per mua me mire ne Japoni, orient hesapi. Plus qe ne Kube zor se gjen ndonje paralleshke. Ne Japoni mund te te rastise ndonje qe ka para dhe te mban mire. Plus qe mund ta kete horizontal.


#76

Nuk ka lidhje me temen por meqe sikur po eksplorojme anen seksuale te popullit fukara, ne Londer dhe Zvicer jane hapur Fellatio Cafe. Kafja kushton nja 60 euro. Fellatio ama eshte falas. Mund te porositesh cfaredo lloj kafeje te duash.


#77

nuk ka Fellatio Cafe ne Londer. u hap nje lajm vjet, por eshte e pamundur per arsye te ligjeve anti-prostitucion, edhe sikur te perdoreshin sex - robots sic u tha pak me vone.


#78

Dje lexova per kete ne Zvicer, po per Londren e futa ne koment ngaqe kisha degjuar me pare. S’qenka e vertete domethene. Me ben pak cudi kjo ne Zvicer, po te ishte ne Gjermani ose Hollande s’do me bente shume cudi.


#79

buja qe beri si lajm lidhet pikerisht me faktin qe behej fjale per zvicren dhe londren, ne fakt. se po te ishte hapur ne gjermani dhe hollande, gazetat nuk do ta jepnin si lajm fare, se atje jane shume te avancuar - shampanje ne vend te kafese.


#84

Veshtire me then te drejten. Ato zgeqet e xhapanit nga 25k dollare m2…
Kuba ngA ana tjeter mund te gjente kollaj nje tufe djemsh puntore per te shkembyer eksperience ne Japoni.


#96

Dashuri prolletare ,bollshevike qe nuk ka nevoje per salltanete


#105