Masaker ne Gaza


#112

Ka shume raste nga te dyja palet.
Shiko dhe palen tjeter mos lexo vetem faqe dhe site ultra te majta.
Ke qindra video ne YouTube ku mbeshtetesit e Trumpit poshterohen apo rrahen ne menyre barbare.

Por te shohesh me gjak te ftohte dhe jo vetem nje pale do te me japesh te drejte.

Idiota dhe funderrina ka nga te dy palet.


#113

Dmth sipas teje kur te jete presidenti demokrat I bie qe republikanet te mos I votojne asgje,sic po bejne demokratet me kete.


#114

Ti ku i ditke gjithe keto video ne youtube kur ti, sic thua, lexon vec BBC? Silli qindrat e videove te tjera, ky eshte mejdani.


#115

Po kerkoji se nuk te mbush kete faqe me video une.


#116

:joy::joy::joy: Te kam thene, je bere me i mire se Kellyane per te deflect. Paske harruar cfare bene republikanet gjate 8 vjeteve te Obames? lol pz ncnc


#117

Eshte detyra jote qe i permend qe t’i sjellesh, jo e imja t’i gjej. Baza e debatit.


#119

Keta jane te bardhe ,megjithese njehere e nje kohe sllavet,taljanet dhe irlandezet konsideroheshin si Te pasimilueshem ne keltyren amerikane pasi ishin katolike Te mesuar me diktature .


#120

Mos, e ndyu gojen edhe Karenti, Peshku me i sjellshem. Dhe me ke pale, me nje femer. Keto te shkreta femra kane per t’i marre shpirtin te gjorit.


#123

Armir, çfar konkretisht kerkon me gjere? Se me lehteson pune prandaj.


#124

Pale te kishte te bente me lezbike zezake!


#125

Gezuar Bajramin Vellezer & Motra GAZIANE/GAZISTE