Mesim biciklete ¡help!

Si perfundim dole te ajo qe thashe une, nuk na duhet salltanetet kapitaliste, ku ka si natyrshmeria komuniste.

1 Like

Ky ha patatina. Produkt kapitalist! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nuk e dime si i ka marredheniet me produkte te tjera borgjeze si camcakezi dhe banania. Besoj se te mira. I ka kapitalizmi keto, te genjen me karamele.

@Aquamarine
Tani une nuk e di sa vjec ne ti, po une jam lindur ne 1991

E njeh Ecovolis, @Starseed? Kërkoi në facebook dhe kontaktoi direkt. Me sa di, çdo të premte bëjnë kurse biciklete për fëmijë e të rritur te pallati i kongreseve.

Po @Dranja shume faleminderit, kam kontaktuar me ta. Kam vajtur dy here tashme. Ata cunat qe ishin atje te ndihmonin shume, klasat ishin falas, keshtuqe edhe te tjeret qe duan ta mesojne mos te hezitojne.

Mesimi i bicikletes duket se te solli nostalgji e pavetedijshmerisht te beri xheloze per ata qe jane akoma ne stadet bicikletore. :stuck_out_tongue:

@Starseed qa u be me biqikleten? Ke shtypur njeri apo akoma s’ke precizion ne timon? :bike:

Keshillat e @Yeriho si dhe ki parasysh qe sic ne jete, ne biqiklete duhet te veshtrosh pak me larg se rrota :ferris_wheel: Tendenca tjeter qe duhet te prevalosh (do thoshte Nano) eshte shtrengimi i timonit.

Xheloze jo, por nostalgji per ato stade se tashi nuk rrime më majë bicikletes aq te gezuar, kurse majë peshkut mbahemi akoma. :smile:

Mbete maje bicikletes=nostalgji
Mbec maje peshkut=mallkim :sweat_smile:

1 Like