Miratohet fleta e votimit për 25 Qershorin

As mos u lodh kot se nuk ja mban, debat ben vetem me veten e tij te ERTV-ja✌️

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/30/basha-b-n-tag-ram-n-n-facebook-mos-ki-frik

hajde more dhjaks…

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/30/basha-b-n-tag-ram-n-n-facebook-mos-ki-frik#.WS3mnIEpCaM

Ky qe do bente spitalet falas! as te vetit nuk e besojn me, po i thone na ço ne Itali.

Ai bon ato Lista cop cop mo nfund mer yahoo…i pal lista nuk bojne dot te pa-aftet…mbeti i modhi Edvin duke ja u zgjat kohen e skadume prej ditesh…gjynof Edvini …rob zoti…mer cfare injorantesh i ka ra hisja me u morr.
Shyqyr qe i bon ato lista Dylberet…ashtu me brek neper kom…se na flliqen para zonjes Merkel e zotit Trump…Turp

po mire mer te pakten beri spitale, ne kohe Pdh-hi nuk mund te quheshin as therrtore, jo me spitale.

Ja kape pak toger Veselin me “zotin perfekt”

1 Like

Qe ka vend per autokritike ka. Pse me rrejt, ne jemi tonet.
E paska dhjere me ca kandidate e emerime.
Me sa duket nji qeveri ne hije e dashka dhe nji batanije.
Kryetari i Pd Shkodres qe e vuni per deputet paska qene nji kalec laskar ke zona jon Alija Ramiz vs Kroqi Frank :frowning:
Avokati i Popullit qeka shkundes manash :frowning:
Kuptohet do dalin dhe ca te tjere.
Ska shanc.
Edhe kater vjet Rregjim :frowning: Dobet, dobet

1 Like

Vota e njerezve tane te shkoje per partite e vogla Fiqo. Per kete ka folur dhe Pjeri por ti s’e degjon.

:joy: duhet me krruajt me ne thellesi te xhepave te thelle te partise mos gjejne ndonji pa pseudonim qi nuk ka pas jete ilegale apo dopio rol ne bashkimet profesionale.

Keto jane levizje taktike per te çoroditur elektoratin e majte, Z. Basha e dinte qi ky do jepte dorheqje, ka intuite, kot nuk e ka bere shkollen ne universitetet me prestigjoze.

e ka vone me te vertete ne veshtiresi, se ska ca ti thote, nuk i thote dot as qe me vjen keq po duhet vize, se edhe vizat i hoqi Luli…

1 Like

Cdo levizje e Lulit, po shkakton deshperim atje ku duhet.

1 Like

ankohen per Lulin sic ankohen per Trumpin…se po mban premtimet e bera… Republike e Re :classical_building::soon:

Natyrisht edhe ankesa do kete, eshte parti e hapur edhe ndaj zerave ndryshe, prandaj quhet parti demokratike, ja psh Selami me Patozin e kuptuan gabimin dhe reflektuan.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/30/p-r-ahet-grupi-i-kund-rshtar-ve-t-bash-s-n-pd

1 Like

Z.Basha ka itinerar te veshtire por natyrisht jo te pamundur. Ai duhet mbeshtet ne misionin e tij per ta shpetu Shqipnine nga Mazhordomi i Mafjes.
Por Rrepublika e Re duhet ti hedhi me kujdes keto hapat e para, jane ndoshta me te veshtiret.
Tre principe:

  1. Ji optimist per te Ardhmen. ( e habitshme qysh i themi e ardhur pa erdhur ende dhe jo Dovijë po nejse). Njeriu eshte optimist derinsa koha te provoje te kunderten. Eshte detyre e saj jo e jona.
  2. Beso e kontrollo. (fjale ari).
  3. Njihe lekuren tende.

Tashi i takon Atij te zgjedhe. Me mire 90 kandidate solid se 140 karakatine?. Me mire tre kater premtime/objektiva/ndryshime te matshme e te realizueshme apo njizetmije saçme? Ai e di.

Une do dojsha qe ta ngrente steken lart.
No more koalicion qelbsinash.
No more boza-nova.
Qarte dhe pa ekuivok.

E kuptoj qe eshte e pamundur ndaj edhe e mbeshtes qe te beje te pamunduren.

Rrofte Shqipnija e Lire. Rrofte Populli Shqiptar.
Zoti na e shtrofte.

2 Likes

Kto partite e çakmakut oj Gjem bojne mire te morin nga nji fshese me bisht dhe te mesojn si perdoret parpara se ti hypin

1 Like

Deri sa s’ka ndonje verejtje Komandanti do te thote qe eshte ne rruge te mbare.:v:

Ti thu qe PD-ja eshte me patente te kategorise se eperme. Per trungje ne vend te shkopinjve. Te drejte ke, Luli e tregon me se miri.

Ky sistem i padrejte duhet zhdukur. Njerezit duhet te votojne kandidatin, jo partine.

Sa premtime ka mbajtur Trumpi deri tani mo qafkuq pa shkolle?