Monstra e Hollivudit qe perdhunoi aktoret me te famshme te botes

:joy::joy::joy: mos harro dhe xhepat mbush plot me cinore te bome vet nga ai malli pa hile.

1 Like

Eh Fiqo…si me keshilloje si vllau I moth ti rrija larg Meros jo me larg se 4 dite me pare…per te miren teme.
Nejse ky Presidenti po kalon ca ligje qe nuk I akomodojne votusit e tij… shif ene ti I cik ca bohet me genjy I cik se keq duken punet per popllin trumpist

Apo juve paskeni pjerdhur fare nga trute.
Jeni gati te mbroni was dhe perdhunuesit apo pedofilet vetem se jane nga partia tuaj.
Pike e zeze ku kane perfunduar feministet!

Partia ime?! :joy: E cila qenka kjo partia ime? Mbrojtjen ti e pe me ate me xham apo pa xham? Apo “shpif shpif se dicka do te mbetet?” Stil Trapist. Te fala presidentit te Virgin Islands.

Nese ti s’e ke kuptuar bullet point te fundit nuk kam si te ta perkthej.

ah ç’na iku edhe Aquamarin! Mbetem vetem ne kete humbetire!

Tironco, a ekziston ne shqip libri i kesaj Xhesikes (Jessica Cuttler)

nigjova ni nga kto cucat,qe thoshte se diten e pare te intervistes me te,e kishte d’vet, - a e ke qef seksin oral? kjo natyrisht qe ishte skandalizu - ca lesh pytje asht kjo ?- kishte menu me vete. ai horri s’e kishte lan me kaq. ishte ngrit nga tavolina dhe i shte afru. ajo ishte largu. t’u u sill rreth tavolines. masanej, i kishte ra zilja e telefonit dhe horrit i kishin dal do pune t’qera,ma t’ransishme me ba.
por,kjo cuca,diten qeter, kishte fillu pune ke ky horri !!!

E o Pjeter sikur ça po na thu se ke marr vesht qa ka ba ky! Z Trump keto qe po thu ti kalote kohen, ky vetem 13 kishte, Z.Trump kishte 15

me ci palloshi, me ci

A ka munci moj zonj te na çpjegosh me vizatim se tyvet nuk te merret vesht shkrimi.

une jam njoft me te kur u plaka,thote cuca e henry fonda-s. atij i lezetojshin te rejat,ishin ma te dobta,te pamrojtuna. po kjo pune nodh gjithanej,ne zyra,dyqane ne rruge. nuk asht gja e papame,even ne peshkopi ka qan i rast i tille.

the number one peroblem in hollywood,was,is and will be pedofilya!

Pjeter, meqe ndodhka gjithanej, si t’ja bojm t’pallojm nonjonen me zor ktu ne blog?

Nuk duhet te jemi hipokrite, pjesa me e madhe e meshjuve do kishte bere te njeten gje.
Te vjen anxhelina me shale jashte e te ben si llip i bukur, koka e vogel merr komanden…

xheni e thote jo une.

Çe pyt,
Mani for nathing çiks for fri

Kushti i pare qe duhet te plotesosh tiku eshte te nderrosh emrin. Nga Tiku ta besh Marlon Brando! Kushti i dyte : duhet te mbash me vete nje kavanoz me xhalp. Per me tutje pastaj nuk di me…por mund te provosh thirrjen… Para partizanë…

dy gra më shumë dhe do bëhej dhe ky president…

2 Likes

Po shif o Pjerin si burre babaxhan qe je mos ja mbush menien Gjembit a ndonje Pjeshke tjeter ne Blog te perktheje posacerisht per ty Ditarin e Xhesikes Blogistes me te famshme te DC.
@Pjetermustakuqi Harvey ket pune ka bo prej 30 e kusur vjetesh. Harvey ka qene ylli ne ngritje i Miramax Studios me Pulp Fiction e mbas mosmarveshjesh me pronarin e Miramaxit fale konkurentit Disney hapi kompanine e tij me vellain e tij, Wenstein Co, ku fitoji edhe 2 oscar me ‘The kings Words’ dhe ‘The Artist’ .
Harvey eshte i shkolles qe Kariera e Artistes fillon tek Shtrati i Producentit, por Skandali eshte qe Feministet Amerikane besonin se jetonin ne nje bote me te mire dhe me pak shfrytezuese e abuzuese per femren.
Viti i fundit ka qene viti i skandaleve seksuale te Fox News duke filluar nga Ceo deri te ikonat Oreilli me shoke …

Ka edhe nje detaj te rendesishem qe femrat nuk e denoncuan Harvey Wenstein perderisa karriera e tij ishte ne ngritje ndonese abuzimet jane 25 vjecare. Mbas 2012 Vellezerit Weinstein dhe kompania e tyre ka pesuar renie si ne arritjet kinematografike ashtu edhe ato financiare, e si rezultat me dobesine artistike dhe financiare te Weinstein brothers erdhen edhe denoncimet per sjellje te pahijshme seksuale.

1 Like