Ndodhi të çuditshme me faqen e parë të RD-së


#41

Shume bukur! Ik futu ne parlament!


#42

Merrni pjese ne votime !kuptohet ne vitin 2021 se kete vit ashtu ishte nje muhabet :smile:


#43

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/15/voltana-ademi-i-p-rgjigjet-ram-s-me-video

Te na rroj partia.


#44

Te na rroje Nipcja i Hysniut dhe i Xhelilit… mire ministrin e jashtem Gabriel e nxorren te pa-informuar e te pa-afte si Gjermon qe edhe Holokaustin e bo me Procedure, tani Nipcja na e nxorri edhe administraten e Trumpit te pa-informuar e kopjace te tradites e qendrimit Evropian…po cpret Nipcja me Lubonjen qe administrata e Trumpit te kopjoje qendrimin Iranian apo Bjellorus???
Ore e kuptojne kta te djathtet e bllokut qe Kur te morri vesh Trumpi Emrat elitar Sal Ram Berisha e Lulthim Xhelal Basha do pyese a tu coje nje None Bombe ktyre Talibaneve te Shqupit me fryme Bolshevike.
Amerikani Yee do u duket multikulturalist i munguar…ate dite: :v:


#45

Ca problemi ka ketu ? Nuk lejohet qe dy vellezer binjake te shkojne ne Proteste ?


#46

“…nga ana gazetareske përbën një abuzim të tepruar, e krejt të panevojshëm.”

Shume zhurme per kaq pako gje
Vec nemos eshte nga ato temat limonade te keqkuptuara nga peshqit


#47

Po cfare photoshopi thua Blendo. Ai zhduku nji fshat te tere nga faqja dheut aq sa u be problem ne Pentagon, u bo film ne hollywood, doli ne faqe te pare ne New York Times dhe lideri shpirteror i cadres e quajti leter higjenike. RD as nuk e fut fare ne llogaritje. Bulevardi edhe te duash nuk nxe me shume se 100 mije veta se duhet te hypin siper njeri tjetrit dhe ai te del e te thot ishin 600 mije. Nuk ka nevoje per arsyetim me. Mbas praktikes tre mujore ne cader “vet fol e vet degjo”, do kalojne ne gjendjen Nirvana. Sdo flasin me fare, vetem meditim per Republiken e Re dhe me Salen ne mes te cadres qe rrotullohet me dy gishtat lart.


#48

Dhe sikur ne Honolulu te shkoje Berisha ju prape do e lidhni me luften e paprincipte politike ose deshtimet tuaja.


#49

Të gjitha vijat logjike të çojnë në një përfundim të vetëm: Lulzim Basha e ka mbajtur me sforco të mëdha çadrën këto 3 muaj vetëm për të shtyrë zgjedhjet. Ai nuk mund të shkojë në garën e korrikut për kryetar të PD-së si një humbës edhe i zgjedhjeve të përgjithshme 2017, edhe i zgjedhjeve lokale 2015 apo edhe i votimeve të pjesëshme të Korçës, Dibrës, Kolonjës dhe Kavajës që nuk u zhvilluan.


#50

Po qe qenka e vertete ??


#51

vetem 600 000 ? ket redaktorin duhet me e fut n burg per agjitacion dhe propagande armiqsore.
ishin 6 Miljon, me mir 6 Miljard , gjith rruzulli toksor me dy gishta perpjet