Nje sasi rekord, 613 kg Kokaine me vlere 180 milion Euro kapet nga Policia Shqiptare ne Durres

Po miro pse mburret tjetri ne FB me gjithe kete miell? Kta si me qene kusherinjte e Saje Qorrit se as Vlonjatet nuk mburren me keshtu.
P.s. patrioto a e rregullova i cik?

kjo “kapje” eshte si “prove teknike” qe i bejne, sidomos italjanet qe skane me asnje besim te shqipot , kreut te ri te policise “qe duam” nr 2…
linjat e trafikut aty kane qene, por po te kujtoheni mire Rapi Scani i Tahirit ,Çakos dhe gjithe bella kompania e policise , ishte i “prishur” , nuk i kapnin… nderkoh qe italjanet andej i kapnin dergesat nga porti i Durresit
. -dhe ne fakt nese kane ndermend te hetojne mire kete rast, Tahiri , Çako dhe gjithe policia e Durresit fundosen fare !

miremjes…


Ish-shefi i Antidrogës i Tahirit në Vlorë arrestohet në Itali me 5 ton kanabis

image

Mire do ishte t’ia gjenin emrin sjelljes se opozites e mos merren me retorike folklorike, ne duan te jene gazetare profesioniste.

Nuk citohet dot paragrafi nga TemA

A te lutna, Opoziten mos ma ngacmo se osht bo zeher. Gjithe ky lek i modh tu i kalu para syve e asnje kacidhe ne xhep. Ishin kohe te arta ato te Lazaratit apo me shume ato kohe te Agron Musarajit te Heroines

1 Like

“Me ne fitojne te gjithe”

:grimacing:

2 Likes

Bulktho si pa lidhje kjo vrasja e Jan Kuciak me kokainen kolumbiane. Ky kishte investiguar lidhjen e politikaneve Slovak me Ndrangheten ne Itali dhe nuk kish arritur ta mbyllte investigimin.
Artikujt e mesiperm tregojne mevetesi te klaneve mafioze Shqiptare nga ato te Ndranghetes, fuqizim dhe konkurence e nuk flitet per Slovakine.

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2018/02/28/these-are-the-corruption-allegations-that-may-have-gotten-a-slovak-journalist-killed/?utm_term=.5251cdc81037

S’kane me se te bejne fushaten tani. Po mbyllen rubinetat.

1 Like

Kjo me kujton Dullen :radioloja jone ishte merite e organeve tona dhe jo e njefare Kim Filbi :blush:

Po ju te mbrujtur ne Komunizem jeni dhe cdo gje me Komunizmin e shpjegoni e me kim Philby.

Po pse nuk mendon ti qe per cdo ton te kaluar me sukses edhe mund te kapin autoritetet 6 kuintal…si tek ne ne USA???

Shyqyr qe egzistojne mitet
Me kete rast mitizojme e cmitizojme sipas tabiateve, te sotshmen e te shkuaren. Kemi prenotuar dhe te ardhmen.

Ti duhet Te kesh ndonje :Dulle alert se reagon menjehere sa here permendet merhumi :blush:

Kaposh, niveli i genjeshtres se Kumandarit po arrin tek 99%…kape ket tipin duke ruajtur ndeshjen

Po… po… ma kujton ti Dullen sa here qe flet…lexo veten …

Even a blind squirrel finds a nut once in a while .

1 Like

Nejse une them te hudhim baste a do ekzekutohet njeri si ndjese paste bankierin per keto 180 meleone apo i kane paret e do ja u mbulojne humbjen kolumbianve.

Do I bejne thjeshte nje write off si gjera qe ndodhin ne biznes thote nje I mencem .ne jemi shqipo I zgjidhim punet me urti e jo me kobure :blush:

1 Like

Ja edhe ky i dashuri jot qe nuk mund te rrije pa i bere reklam Vatanit me vend e pa vend. Fiks si ty…
http://www.balkanweb.com/site/kokaina-ne-durres-rama-komenton-serish-nuk-e-kapen-dot-vendet-e-be-e-kapem-ne/

ahahahaha, kjo qenka e papare fare fare! Me date dhe ore dhe me foto

"te dashur miq,

e terri e verri

:joy:

dhe te mendosh qe Doktor Delenxhiu-Mortja, i fliste Artan Hoxhes per ‘fake news’ (ne lidhjen e tij te famshme telefonike)

:joy: