Plani i Tiranës: bastisja finale e qytetit në favor të oligarkëve dhe pushtetit Rama-Veliaj

ekspi comes to mind

puna eshte se s’po merret njeri me artikullin hic

dhe admin. ne vend qe te drejtoje debatin permes monitorimit aselektiv, perzihet indirekt me komentet hidh-e-prit, ngacmuar keto te fundit nga trollat barazwhatever.

Me siguri e ke fjalen per kete komentin qe eshte per artikullin, temen.

trolling? again & again?

jepi drejtim temes se te iku duarsh

Sa te kemi ty dhe shkaben s’ka si te iki per duarsh as dhe nje teme!

Lexoji ndonjehere dhe komentet e tua se s’eshte ide e keqe. E di se cfare bertiti hajduti?

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

Ku ishte genjeshtra ime ketu se s’po te kuptoj. Se thashe nje nga nick te tuat?

Une nuk kam hyre asnjehere me nick tjeter per t’u shtirur si dikush tjeter.

E para e punes s’me duket se kam thene dicka te tille. E dyta, edhe e ke bere por ngaqe s’te kemi numeruar sa nick ke patur, s’e di dhe as me behet shume vone.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

:joy: shkaba i dashur, meqe s’e paske kuptuar ende: kemi dhe ne nevoje per argetim dhe here pas here e bejme duke u tallur me ty kur kemi 2 minuta pushim nga larja e pjatave. E kuptoj qe eshte mekat, por ja qe s’jemi aq te mire dhe tundimi eshte shume i madh.

Meqe me ke share e ofenduar sa mundesh: une mund te jem vertete ashtu sic thua ti dhe ti mund te jesh me i zgjuari i fshatit, por fakti eshte qe ti je ndoshta i vetmi ketu qe vetem nje person (shoqja e dashur K) te mbeshtet. Te gjithe te tjeret ketu te kundershtojne dhe tallen me ty sa kane mundesi. Si e shpjegon kete ti?

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

Kjo temë është përkohësisht e mbyllur për shkak të një numri të madh sinjalizimesh nga komuniteti.