Prina komandant Edvin Kristaqi !


#21

ç’a do te thuash me kete Gjembo, qe megjithse ai eshte allasoj, ti e pranon. Nuk ka problem, ne te gjithe e pranojme ate, veç ta thote hapur. Kjo i sjell te mira turizmit :yum:


#22

Dakord! Nje doze skepticizmi eshte gjithmone e shendetshme. Me te njejten logjike perse Berisha eshte perbuzur sistematikisht nga lideret e EU? Dhe per me teper a do mbaje ti Maks te njejten qendrim nese kjo dekorate do i ishte dhene Berishes?


#23

…per sa kohe qe ato nuk jane prirje seksuale besoj…


#24

Pyet kapon, atij i pelqen foto e Rames ne plazh. Kam degjuar qe me 2 here nuk quhesh.

Kjo pergjigje eshte dhe per @Pjer qe po mendoka per turizem seksual ne Shqiperi. Ke shkruar per kete tek VQ?


#25

Rastin I Edvin kristaqit eshte textbook example I si Te benesh I famshem kot.


#26

Natyrisht e dashur, po ç’a t’boj ty una qe nuk ke lexuar qofte edhe nje rresht te VQ. Po te lexosh VQ, ndihesh dok-prof, jo pjata-larse.


#27

Une nuk e di me saktesi sa dhe nga kush eshte perbuzur Berisha, nga lideret e BE-se, por ajo qe di une me siguri, eshte qe liderat e vendeve te vogla si Shqiperia, nuk shihen me dashamiresi, nga liderat e medhenj, kur ndjekin politika nacionaliste ne favor te vendit te tyre qe kane te bejne dhe me mosvaresine e tyre ekonomike, prej vendeve ose organizmave si BE. Nuk di te them nese do e pelqeja dekoraten po ti jepej Berishes. Varet nga rrethanat por nje doze skepticizmi do e ruaja po tja kishte dhene Franca, qe sic thashe me pare nuk eshte shume filoshqiptare, por perkundrazi.


#28

Adhurimi…i rrezikshem !


#29

Makso, sikur Buall Mavria, te bente ne ate kohe veç nje konsultim me autorin e VQ dhe te Intervistes se Madhe, nuk do i bente ato gafa qe e rrezuan me turp. Kjo vlen edhe per Palloshin, nese do e bente nje konsultim gjate ketyre 4 vjeteve, sot Shqiperia do ishte antare me te drejta te plota ne EU.


#30

Thone qe homoseksualizmi, nuk eshte aspak orientim seksual por tendence seksuale dhe kjo per nje kryeminister i nje vendi homofob dhe patriarkal ben nje kontrast te madh, qe po te mos ishte per fanatiket e tij, qe i lidh antiberishizmi me te, do te ishte arsye e mjaftueshme per te mos ta pranuar ate jo vetem si lider, por as te merrte pjese fare ne politik.


#31

I famshem nuk behesh vetem duke bere gjera te mira,si e kishte emrin ai qe dogji Romen vetem qe te behej i famshem!!
@ Pjer, e shikon qe pasa lidhje politika me seksin qe ti kundershtoje Tikun!! ti thua ketu qe shtohet turizmi.


#32

Pse kaq helm shoke pdista? Gzojuni dhe ju,asht edhe KM-ja juj. Apo do e kete ble me paret e krimit edhe te droges?! Eh mer cuna,mer cuna!Pregadituni per dite edhe me te keqija.Edhe kater vjet KM psh,kapos i duhet nje shrink qe te mos vrase veten.:grin:


#33

FBI preite te mbylle dosjen shpejt e ta dergoje Edi Ramen ne gjykaten e New Yorkut

Rama se shpëjti dënohet me 5 vite burg nga gjykata e New Yorkut për shkeljen e ligjit zgjedhor federal, pagesën prej 80 mijë dollarësh dhe falsifikimin e gjendjes civile, paraqitjen si bashkëshortja e Bilalit (Bilalhanëm) për të bërë një foto me Obamën!”


#34

:grinning:
Ja psh,me kso lajmesh,ke zgjedh nje menyre efikase per t’majt deri diku menjen n’ven. :stuck_out_tongue_winking_eye:


#35

Berisha nuk u rrezua me turp. Arsyet e largimit te tij, fillojne me konsumimin e pushtetit pas dy mandateve sidomos te dytin me Ilir Meten, vazhdojne me opoziten destruktive qe per hir te pushtetit qe i duhej per te bere ato qe ben sot, e kthehu vendin pembys, e konfliktoi, bleu mediat, politikane e diplomate, duke percuar nje mesazh te rreme nga brenda dhe jashte ne njerezit e thjeshte, qe gjerat shkojne rremuje nen drejtimin e demokrateve.


#36

Natyrisht Zeqo, me nje kryeminister homo/gej, kemi ne brigjet shqiptare, rreth 3 milion gej/homo nga Europa, te cilet e çojne GDP 12% me larte se aktualja.


#37

Edi Rama, “kapter” në Shqipëri, Komandant Legjioni në Francë


#38

Ne Shqipri asht KM,harrove,apo kshu e do kjo puna qe to te them me majt trunin n’ven ?
:grinning:


#39

Gazetari sulmon Ramën/A pyete për Haradinajn, apo kujt i plasi tr***


#40

O bo bo! Ta kisha dite se do ta perjetonit kaq keq,nuk do ta kisha shkrujt. :grinning: