Prina komandant Edvin Kristaqi !


#41

Pjeter ke gabu me kete teme … se shoket PD-ista po piskatin si tenxhere me presion. Thuhet se Rama do perfundoje si Esat Pasha. Kane te drejte se po ta shohesh me kujdes te ajo darka, ky ishte ul nga ana e Vuqiqit e vllaun nga Kosova e kishte len ne krahun tjeter. PABESI burra!


#42

Mire heren e pare qe s’e kuptova qe mesazhi im ishte per kapon e jo per Ramen, por dhe heren e dyte qe t’a shpjegova perseri s’e kuptove? Ja kalofshi mire.


#43

Nuk eshte ceshtja se kishte lene vllaun ne anen tjeter te tavolines, por fakti qe inicion marreveshje si “Tregu Ballkanik”, qe jo vetem rifaktorizojne Serbine si lider te Ballkanit por kjo behet perkunder interesave te Kosoves, qe dhe keshtu po ja merr frymen Serbia ne planet ekonomike dhe diplomatike. Pastaj, ky vendi “perendimor”, qe te ka marre peng Haradinajn dhe kandidati i tij per president kercenon qe sa te marre pushtetin, do ta cbeje njohjen e Kosoves, a nuk meriton pak distance?


#44

Heren e pare se kuptove ti apo une? Hajt shendet.


#46

Edhe te mendosh qe per Esad Pashen jemi ne nje mendje te majte e te djathte.


#47

Jo me vrasje djema, jooo, por me bindje, me vote, kjo eshte demokracia, por puna eshte se kush do i numuroj votat. Mos valle ai projekti im, qendron me larte se ky i politikanve.


#48

As soon as mr Trump will see Edvin Kristaqi,he will leave all misunderstanding behind and realise,Edvin Kristaqi is the man, he could do buisness with. :stuck_out_tongue_winking_eye:


#49

Do ja luaj bujsen bashke me Ramen.


#50

Pjeter, ‘the man’ me quanin mua qysh ne koh te Buall Mavrise, ç’ne qe ia kalon kete emertim Palloshit. Apo ai eshte ‘the man’ per mezin e arte lakuriq.


#51

sa e bukur medalja me yllin 8 cepesh
shume fisnike pamja (dhe pse gjithe ngjyrat brenda)


#52

Pjero, ti metesh “the man”. Me lakuriqsine e tij e kane provu me e thy ne fushate,po perdreq vecsa i kane shtu votat. Ne pergjithsi populli nuk i ka qef pleqte e liqenit.


#53

Une po kam veshtiresi te numeroj vetem 8 cepa atje.


#54

8 thashe? po 10 me,
akoma me shume e me mire, sparkly star!


#55

Makso,merr Kapon,Zeqon,46 e Fiqon dhe bani ni terapi ne grup,noshta shpetoni. :joy:


#56

I dashur Pjeter, ketu jemi ne nje menie, qe lakuriqesia e tij veç shtoi votat, lexoi komentet e mia te meparshme, por ketu une e kisha llafin tek lakuriqesia e tij ne Peze, tek hardhisjet e tija duke ngritur (jo palloshin) bishtin nga mbrapa.


#57

Mos u merr me thashetheme grashe Pjer,lenja doktorit ato,mos e ul steken ne nivelin e tij. Ajo qe dime ne me siguri,grate e Edvinit kane qan femnat ma te bukura te Tiranes.


#58

E vertete, e per çudi, te gjitha te zhgenjyera nga ai.


#59

Shih,prap me argumentat e doktorit ! Prap me siguri dime,se njera prej tyne vazhdon te jete mikja e tij dhe bashkshortin e saj ,e kishte bashkpuntore deri pak dite me pare ne qeveri.


#60

Thuai Pjer, gruja nuk te do vetem per shoqni, duhen plotesu edhe ca detyra te tjera


#61

Sikur po e prishini temen si shume me keto budallalleqe. Ajo i keni mbajtur pishtarin ju? Merruni me politikat e tij. Po te doni dhe me akuzat per dhune ndaj bashkeshorteve - ne tema te tjera. Por performancat e tjera nuk e kuptoj nga i dini dhe pse ju interesojne kaq shume.