Punë

Si thote shprehja e urte: Pjerit bubullimat mos ia degjo por tregimet lexoja.

Djema, rrofshi, u kenaqa nga komentet :grin: sa jam tu qesh akoma. Sa per ate postin, le ta marri ndonje i njohuri i Kone Miushit, se une nuk merrem me miza-skena e mini-skena, une mirrem me projektet e medhaja.

Kush po merret me miza ne skene more xoteri? Po ti paske p… fare more xoteri!
Here e fundit qe komentoj ne temat e juaja! E keni banalizuar fare, a thua jemi ne WC ketu.

kjo teme nuk ka per ti kaluar 40 cmnts

Mire i the Pjer , kone miushi .

Vlonjato, nuk te akuzova, pse te djeg. Pse vetem ti je i njohuri i Kone Miushit. Ka ne Shqiperi plot.

Brado, une i kam ngjitur vetem emrin; Miushi, ndersa Kone ia kane ngjitur koleget e parlamentit. Une thjeshte i bashkova keto dy epitete. Kone Miushi :grin:

Konet sikur nuk gjuajne miushe mo Pjer? E paske perzjere si ato pijet qe ke qef t’i perzjesh.

1 Like

wow! pune te bukur ben zotrote!
Kjo na qenka puna e kandidatit per mekembes te BQ…

Kjo perzierje e dashur, eshte shum e gjetur. Nje kone qe meçifet si miush :grinning:

Mjer ne dor t’kujt ka ra memedhimbja jone, Bredharako.

Mund te te duket ty shume e gjetur por pa pyet te tjeret njehere.

Mua me duket shume e gjetur , vetem se kones mund ti ngele pak hatri , kurse miu pasqyren para e ka.

kesaj here s’kisha durim, interes as me e lexu, na fal Pjer

Bubullin ke shkembi I kavajes :smile:

Pjer ç’ben keshtu lol
do mbahesh mend si Hasan pordha lol (shaka )

Ai quhen Pjerit keto komentet e fshira ke numri i pergjithshem ?

2 Likes

Edhe ketu tek puna e dashur, kur shkoj tek WC qe eshte ne magazine, ato te shkretat dalin pak me zhurme, mirpo aty afer punojne ca puntor/e , dhe sapo dal nga wc, i afrohem noi emigranti, afrikan apo aziatik, dhe e pyes; " He ndigjove gje tani" . Ata qeshin dhe sipas rastit thone; “Jo nuk ndigjova gje”.

  • E po mire - i them une duke ngritur gishtin e trashe ne forme Ok. Kur thone; " Po u ndigjua", athere une iu them;
  • Ishe bombe pak e forte kesaj rradhe, po rradhen tjeter do ta ul pak tempin.

Pjer nje barcalet shkodrane po t’diftoj …
Ishte njoni si puna jote ,shkoj n’banjo me kry pune …
e manej u ngjun do krisma t’forta lol
kur doli po priste njoni n’rradhe …
Po si s’ke turp i tha …çfare ban…
Pse mor zotni i kthehet …
çfare po prisje me ngju
kangen e Vaçe Zeles a…?! lol

2 Likes

Pjer, amon , kur te shkojme ne Tirone do te takojme ate te MODHIN fare , qafsh gjithe mos pirdh .

4 Likes

të rroftë gishti i trash në formë OK - je i dashur por shokët e tu me vizione të qarta
janë bërë milionerë