Putini 4.0

Putin 75% is for boys…Xi Jinping 100% is for men :fist::fist::fist::fist::fist: !!!

dhe i modhi eshte per thelat.

Ti po thua qe Putinit i pelqejne djemte e vegjel? E bere pedofil?

Gjermania ka institucione me Te forta por fitorja e tyre verteton ate qe thane me larte se eshte veshtire Te mundesh ate qe eshte ne pushtet .

Kancelari ne Gjermani nuk zgjidhet nga populli po nga Bundestag-u. Te kishte qene per populin gjerman, ia kishin futur “shqelmin” me kohe Merkelit.

1 Like

Nessuna descrizione della foto disponibile.

rrofsh mirjam se me kujtove kohet e shkuara, i lexova te tera komentet, te pakrahasueshme me luften e sotme midis jevgjeve dhe gaxhojve, megjithse edhe ateher jav e gaxhoj ishin.

Zbulova edhe nje perle te harruar timen, me te vertete jom i modh:

Eshte diktator ai qe e quan veten te tille - i Modhi :smile:

https://peshkupauje.com/t/putini-4-0/4024/52?u=inkuizitorimoth

1 Like

i modh i Modhi przotin

e di, ma thane se un nuk lexoj me keto gjera. Jane te gjitha shprehje te kushtezuara nga situata Covid, jane dhi ne breke te gjithe, pranej bojne si trima.
Tani t’gjith mdhenj jane, merre me men jom ene un i modh, por i modh ky e i modh ai tjetri eshte pjerdh fare gjithe Oksidenti, duke fut m’rena ne thes edhe Rusine si vend bazik i krishtere. Pra eshte pjerdh fare Krishterimi, dhe kjo eshte nje gje shum shum shum e rrezikeshme.

andra tutto pene dai

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ti je mo i modh se Putini vallaj ahahahaha, ilaç je, ilaç

jo, jo është fejknjuz

1 Like

Llafet thone qe e kishte shtyre njeri me not. Llafet nuk thone cili eshte ay njeri por tregojne qe ka mbajtur rekorde noti ne dhermi deri aty nga 2013🙂.

1 Like

image

duket njeriu me vizione të qarta