Radas dëshiron të mbetet korçar


#162

De Biazzi u nxitua qe e la Kombetaren,pune e tij pse nuk pati besim tek e ardhmja.Pashe ndeshjen e U21 e pertej fitores me Islanden qe barazimi ishte me i drejte ne fakt,jane nje brez i mire qe luan futboll e ne mes tyre ka lojtar vertet cilesor.Kam besim se shpejt do u degjohet zeri!


#163

Nejse, ndoqa Komentet e Maqedonsve dhe te gjithe shisnin pordhe qe nuk kishin fituar ndeshjen se e meritonin.
Po mir mer kush ja u pati fajin qe nuk ben asnji gol per 90 minuta por thjesht lypen si lipsar penallti gjithe pjesen e dyte, Une apo Berisha qe ju dridhshin leqet e komve.
Po qi ju duket vetja kombetare e modhe ktyre qe luajten me nje Shqiperi te dale nga Infermeria?


#164

kam besim te Skenderbeu !
-pastaj keta serbet e Beogradit i ka lene Flamurtari me hije… ‘‘nuk dua ta degjoj me fjalen Vlore’’, ka thene ky mavriu…