Rama: I qëndrojmë marrëveshjes parazgjedhore me PD

Po I fal Bashkine e Kavajes me rilind si Sfinksi ska pse me pagu Lalin

Jo sfinksi,po feniksi,se sfinksi eshte vete PD.Na ka vene ne hall si.do ti veje halli.

Nga Telefonica Jena tu shkrujt por quje zfreudian slip

Mo po mir e ke thashe,si do tia bejme sfinksit

Sfinksit …tradhetise nuk ke cer I bo…ate qe I boni Skamderbegu Hamzait…falje e syrgjyn

Po ka shume Hamzara aty

Kapo, une mendoj, qe ne vend te jape Basha doreheqjen, le te qerohen keta 74 vampirat, qe e sollen pd-ne ne kete derexhe, dikur ne pushtet duke vjedhur, tani ne opozite duke sabotuar, liderin e tyre qe donte ta pastronte partine nga hajdutet. Do ishte ku e ku me mire, sepse e kane bere partine gardh, nuk lene njeri te ndershem ti bashkohet per karriere partiake.

Jo, Kthupi ka qene nje shoku im ne fakultet para shume vjetesh. Ka mundesi te jete nga ajo familje, po me ngjan se ishte nga Rrogozhina ose Peqini, s’e mbaj mend mire. Mbase e kam edhe gabim se kane kaluar 20 vjet tani.

Oh ckam qesh me ket qe me kujtove. :joy: Thx!Ii kam te dyja rracat neper kembe keto dite, dhe aj testifaj!

1 Like

Rama: Do qeveris pa dallime, me dorën shtrirë ndaj opozitës dyngjyrëshe

s’ka më tepsi, degjuat ?

Ti dukesh qe je qartesisht kundra Lulit. Ti mor zotri kerkon qe edhe ata 2-3 vete qe kishi var kapellot te gozhdaa fiktive qe luli paskish ngul ne kryeministri, te kthehen ne kapo.