Raporti aludon se rusët kanë informacione shantazhuese ndaj Trump-it

Z. Trump merr Kodin neser.
Puna e pare do ndrroje pasuordin Password1 :smile: :smile:

1 Like

Qe nga jugu ne veri, gjithe Shqiperia po kendon per Donald Trampin. Tani vetem te mos zihemi per ate monumentin e tij se ku ta veme, ta veme ne kufi te Qafa e Morines

You’re welcome!

4 Likes

S’kane faj, e kush nuk do i kendonte Z. Trump?

Sa mbarova telefonin me Tom Bredin tha, kam msue nga BillBilliçiku tha, se ja dhe zoti Kraft tha :smile:
Team fillon me T.

Edhe pak orë… ooo sa shum minuta

2 Likes

After 146 years, The Ringling Brothers Circus is closing its doors. Asked to elaborate, CEO Kenneth Feld said " We simply cannot compete with the incoming administration"

1 Like

Koh te kqija per komunistophilat. Fideli i dha fund, z.Trump triumfojti, Liderit i ka ngel ajroplani diku ne azine e larget :hole:

1 Like

E moren ne qafe shoqatat e kafsheve.
A bohet cirk pa elefant ? :frowning:

Tom Brady said hi…

I paperseritshem ky president!

Edhe njehere ajo nate e lavdishme!
God Bless America!

Dhe te mendosh qe per pak votove per Hillary dhe desh e privove Ameriken nga kjo nate e lavdishme.Per pak e le Ameriken te vogel,do beje gjemen.

1 Like

https://www.yahoo.com/sports/news/president-elect-donald-trump-picks-jets-owner-woody-johnson-as-uk-ambassador-194951598.html

:no_bell:

Estrada fillon pas pak oresh: :joy::joy:
https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2016/03/18/trumps-grammar-in-speeches-just-below-6th-grade-level-study-finds/?utm_term=.61386494ff4b

na moren tel. nga puna, nuk ka power na thane. (iken dritat qe mbreme). Mos ejani ne pune (dhe s’eshte as dosido qender pune).
Nuk di a eshte shenje per te madhin Trump kjo apo cfare eshte

Dite qe njerezit te vishen me te Zeza …rreshkitja e shpejte ne humnere ndonese ka filluar prej kohesh sot festohet publikisht.

2 Likes

Fjalimet behen Te thjeshta ne menyre qe mesazhi te kuptohet nga Te gjithe .ne democracy vota e nje analfabeti ka te njejten vlere sa vota e nje profesori Harvardi.

Don të thuash qe, perndryshe, ai din të flase e te shkruaje correctly ? (seriozisht pyetjen)

aman le te mos ishte prof. Harwardi, po ky dhe si njeri s’ke nga ta zesh

Patjeter qe di pavaresisht se e ul veten ne nivelin e gjindjes pa shkolle.

Une nuk jetoj në Juesej, por me aq sa e kam parë në pozicione të tjera të meparshme (muaj, vite më parë) nuk më ka dhene kete pershtypje, por të kunderten.