Rezultatet e zgjedhjeve: PS kryeson në rang vendi

Po Elbasanit, si t’ja vejme emrin ? 8 me 2 ?

http://www.panorama.com.al/elbasani-numerohen-94-kuti-nga-591-ps-8-mandate-lsi-3-pd-2/

Lere Bradin se nuk eshte si Kapo,e ka shume te veshtire ta ktheje dhimbjen me force.Per parashikime eshte njesh.Tre muaj tha qe do zgjase qeveria e Rilindjes dhe aq zgjati.

Love is in the air:

Per miqte shqupiste

Dhe te mendosh qe edhe pse eshte 10 perqind para, ne lezhe, merr nr te barabarte me pd, ne kukes nje 6 perqind me shume para pd, prodhon nje deputet.

Dump Trump, Lulush,ktheji syte nga Putini,se ai te mbaron pune,edhe Trapin ai e zgjodhi.

Thank you Mr President qe i nxorre ne pension Liken dhe Lulushin.

Lets Make Albania Great Again, nen drejtimin e liderit te Ballkanit.

Nje Rame gjigant ngrihet, nje rame liliput bie

1 Like
  1. Po votat e zhgaravitura apo jo te qarta, kujt i shkojne ?
  2. Po vota e bardhe, pa shenime, kujt i shkon ?
  3. Po vota qe nuk hidhet, kujt i shkon ?
    Apo quhet te pavlevshme?

Ca bejne keta, zborin po i bejne Shqupit. Po ua ngrijne buzeqeshjen ne buze edhe per djalin e Falliut

Kjo eshte fytyra e vertet e Shqiperise kapitaliste ! Mbreti lakuriq ! Njerez qe kane 1 pune, 1 dite e nuk e bejne ! Pune e paguar mire dhe as e veshtire , flitet per numerim votash ! Ata njerez duhen zhdukur,jane te njejtet qe gjen edhe ne zyrat e shtetit shumica e qe realisht kane pushtet ne ate vend! E eshte genjeshter e madhe kur nxirret si motiv taktikat e partive,jane viktima,pertac e menefregist ne dhimbje! Kush i del kunder kesaj lufte edhe me thelle se kaq do te humbas! Une nuk kuproj si nuk dalin njerez me hu e tu hyjne ku u dhemb e ku su dhemb! Vemje !!

Dy parti (grupe) reale jane ne shqiperi:

  1. Mero Baze
  2. Te tjeret

Fitues real dhe moral eshte mero baze. Hallall

Ja kshu, nje ketej, nje andej…nje nga PD-ja, nje nga LSI-ja.

Hej, po degjova qe Ramushi ja kish ofru qysh heret vendin e KM VV-se dhe Albini kundra keshilles se shume antareve te tjere te larte e kish refuzu. Do patjeter koalicion me UDBashet e LDKse. Cne?

77 Pjer, pa llogarit ata te LSI-se qe e kane kuptu qe dje gabimin.

Lexova qe mund te marre edhe pese te tjera, shqupi po ashtu mund te marre pese, po i duhet te luftoje me camet.

Cudi si shqipot nuk degjuan Buzhalen e kombit kosovar, qe shpalosi arsyet pse nuk duhet votuar Rama. Popull kokeshkrete, nuk degjon nje mendje te ndritur si Buzhua.

Po pse mos te mare? Ca e pengon? Pastaj pse vetem 5 njehere? Nje me rafishate, 2 me koke…