Rusia sulmon Ukrainën

o Vladimir, o legen, na e shkaterrove Peshkun nëpërmjet agresionit të Ukraines, asnjë peshk nuk komenton më sepse kanë shkuar vullnetarë në Ukrainë!

Sadami ishte 70 vjec .nje dite kishte per te vdekur nga perendia .$2 trillion per te varur nje burre plak duke hapur nje kuti krimbash qe e bene lindjen e mesme me corap se c’ishte nuku duken shpenzim i justifikuar .

nuk ndalet Stalker loqja dhe intelektualet e shquar revolucionare kunder tiranise deri ne shkaterrimin perfundimtar te botes. Nuk ka shembull me te mire se intelektuali i shquar se njeriu eshte qenie e vetvrare, nuk ndalet intelektuali deri ne muerte kozmike per liri dhe pavarsi.

Jo jo ishin tek kongresi PS

gjysma tek kongresi i PS, gjysma tjeter tek kongresi i PD. Mos harro qe janë dy fele gjithnjë, universi është strukturuar në mënyrë bipolare, por çdo fele për egoizëm kujton se është vetem një fele.

sa shpejt kalojne 40 vjet.duket si dje kur ishte Dulla bibil i kongresit…

Alba, na bëj një koment për futbollin kosovar, ose për pordhet qe i shpëtojne Biden kur mban fjalim, se nuk ka më komente.

Mbasdite shpërndan revistat e jehovait, goca​:grinning::grinning:

Diten qe erdhi Putini
Me maqina te medha
I kish mbuluar me gjethe
Te mos e shihnim na😀
imazh

1 Like

Ti mbasdite punon per Shqiperine etnike :grinning:

Ç’thot populli në vargje për gazin 52 qe i doli ngambrapa Bidenit? Apo edhe ppopulli mban me hatër vetem njërën bole?

Paradite punon për megallosufllaqen, mbas dite për megalloqoftemepanine.

1 Like

Ha sufllaqet e kaurit e ben duvane e turkut :grinning:

Une e kuptoj qe eshte gabim politik te gëzohesh per fitoren e Putin ne Mariupol, po a mund te hidherohemi per humbjen e Ukrainës dhe aleateve, apo me mire mos e zeme ne goje fare sikur asgjë nuk ka ndodhur. Si jane udhëzimet e Partise shoku Stalker?

ukraina qenka si shqiperia ne shume aspekte.

Po or bole ne forme katrore, të duket vetja origjinal, por në fakt nëse Stalker eshte njëra bole e Biden, ti je tjetra bole e Trump. Origjinal jam unë që shkruaj shprehje konviktoresh.

Silogjizmi yt i gabuar

  1. Une jam ka*
  2. Ka*i qendron ne mes dy boleve.
  3. Po u futa une ne mes te muhabetit te dy personave, ato jane bole.

Esse nga Shoku Zylo

po mir o Katror i rrumullaket, po te kesh qef te quajne car, po te quaj car meqe e do vete. Ne fakt vetem nje car nuk e ka problem se i eshte palluar gruaja meqe i ka thene babai qe ishte disident kunder shokut Enver qe detyronte njerzit me moralin e larte komunist. Dhe duhet te jesh dopio car qe ma kete lloj morali te mbahesh per i djathte ku e ke shtepine bordello. Keshtu ndodh kur katunari shqiptar shkon ne Amerike, nuk ke ndonje faj, eshte praktike mbarepopullore e mbareintelektuale.

Xake te kam thene mos e prish gojën se nuk te ka lezet. Je dhe burre plak.

nga ukraina kaluat tek rrethinat e supes edhe gjizes tironse… pfff