Sa e shendetshme eshte opozita?

Po o lale po, po ate po themi, punen e azilit dhe dritares. Si tha ai imami ne Belgjike: “Po rrini o cuna, c’keni qe hidhin veten ne ere e shtypni rob me autobusa, per nja 20 vjet e kemi te morme Evropin e gjenive. Boni icik gajret”. Nje gjeni tjeter si prof. Tole eshte ca me i kthjellet se ti, vecse ai ua hedh fajin cifuteve qe u kane hudh trute e gamorit superioreve te bardhe europiane.

Fiks lale. Komplet do e marrin

Jo - t’eme e bente gershet ? :wink:
Kopeja as gershere delesh …nuk kishte …:frowning:

Cfare harte eshte kjo?

Nuk ia kam pare dhe nuk e di a ia kane rruar edhe asaj komunistet sic ta kane rruar ty.

Harta a atij shteti nga i cili kontinentet e shtetet e tjera festojne clirimin e ti me thu do pushtojn vendin me kaboom-a.

Ju gjenite jeni te thelle, e thashe. Asgje nuk kuptova, dhe nuk kam faj, se kjo eshte harta e botes, jo e ndonje shteti.

Nje qe mendon se pushtohet europa me shperthime normal qe skupton asgje.

Po bej edhe une te njejten pyetje: cfare tregon kjo harta?

British empire. Pak i egzagjeruar per doc official por prap…

Ah ne rregull. Tani po, kuptohet.

Sipas asaj qe shkruaje me lart me siguri absolute , i binte qe ja kishe pare te gjithave :stuck_out_tongue:
gjize ore gjize ta them une me siguri… kush eshte me orgjine kamunisti lol

Si perfundim eshte e shendetshme opozita apo nuk e le te kete shendet islami evropian qe po pushton boten?

çudi qe akoma nuk eshte komentuar per Dushan Mugoshen dhe Vukmanoviç Tempon, nderkohe qe per ducin e rruar eshte folur.

Pershendetje nga Shqiperia kapitaliste shok te nderuar !! Vendi i matrapazve, malokve e lamashve !! Te duket sikur vetem keto kategori njerzish kane mbetur ne kete vend !! Kjo shpjegon shume gjera, nga protesta e alabakve te Kuksit deri tek opozita ne mbrotje te lamasherise e kaosit gjithmon ! Kapitalizmi shok…shqeria anti-komuniste, njeriu i ri kapitalist …hahaha ikni ne Gjermani ikni !!

Sinqerisht, kam nevoje per dike te me shpjegoje c’lidhje ka hyrja e myslimonve nga dritarja me harten e peranorise se nordh britanike.

Se si i nxirrni keto perfundimet ju aristokratet, per perfundimet e neve plebejve, nje Zot e merr vesh edhe kete. Peshku eshte bere shume hermetik keto kohet e fundit. Po mos me thuaj qe nuk kam te drejte te nxjerr perfundimin qe ti nuk e rruaje, perderisa iu desh komunisteve te ta rruanin. Si duket komunistet e kane futur zakonin e rrujtjes se hanomet e aristokracise se tironsve me origjine ka Ndroqi

Mos harro qe ka mbet edhe Shkaba, qe nuk hyn ne asnje nga keto kategori.

Nuku ke gjetur gje dhe kesaj rradhe :stuck_out_tongue:
Na pelqente e rrujtme nga dora e plebejve
gjithmone sherbetoret tone kane qene… :wink: :stuck_out_tongue: