Sot, protesta e PD-së


#21

Do ta tregoj se nuk më rrihet :joy:

Keto diten kam dike nga Shqiperia në shtepine time. E nejse, dje vura TV Ora News nga interneti në TV. Personi në fjale po shihte e po degjonte fjalen e Lulit tek orvatej të justifikonte mbylljen e çadres dhe thosh se "neser (sot) mbyllim nje kapitull të vjeter dhe fillojme Republiken e re".
Duke qene disi moshe e thyer, personi nuk po kuptonte gje nga loja e fjaleve të Lulthit dhe më pyeti: “Po mirë, duke filluar nga neser, do kete dy qeveri? Del republikë më vete ky Luli?”

:joy::joy:


#22

me ate fiaskon e Trumpit edhe i falet se i mori te dhenat te fresketa nga Stalkeri mjeshtri plus qe nigjoi edhe nusen e Bilalit ne cnn para zgjedhjeve :))

po me kavajen vallaji nuk i falet, na felliqi u bo tironc i tangatit :))


#23

Do ishte mire qe keto pamjet te kishin OREN kur jane shkrep, sepse para apo mbrapa nje mitingu, njerzit levizin. Ose jane duke ardhur ose largohen nje moment prej tij, apo si mendon gjerat kaq holle ti ?


#24

Profilo pse Kaposhi me kompani qe jane violent jan Kamunista, po ti qe zihesh me robt tek peshku duke i kercenu me shishe birre koke je Kamunist.
Profilo nese nuk paguhesh per komentet tek Peshku bo i cik pushim… VQ e Pjerinit e ke lexu apo jo??? Lexoje e reflekto para se te hedhesh komente pa kulture tek peshku. Lexo e meso i cik ene ti mor burr se perralla me Greke te lashte e vllehe di me tregu. Lexo VQ e Pjerinit mor burr e boll me perrallat e gjyshes sado e dashur te kete qene.
Profilo e gjen dot sa njerez jane tek foto e Stalkerit apo JO?


#25

Epo ja, në keto video duket Luli duke folur :joy:

SIDOMOS VIDEO E FUNDIT


#26

qeka i trashe (njeri ordiner ne fakt) ai miku qe te ka ardh per vizite. i falet prej moshes.


#27

ku me ke pa te zihem me njeri ? disa here, rralle, shaj vetem ata qe me sulmojne papushim ne pothuaj çdo koment dhe aq. po nuk ta fsheh qe nuk kam respekt, per shumicen e diskutanteve te ketushem, prej mungeses se kultures. debatet flururojne shume ulet. diskutuesit e njohin mire (qe s’bejne dot debat te larte) veten dhe i ulin akoma me poshte me qellim, qe bashkebiseduesit ta sperkasin me balten tek e cila jetojne vete.


#28

JO JO, nuk e kisha për ty postimin. Edhe për videon më lart, tu pergjigja sepse kishe reaguar ndaj fotove qe postova


#29

Poplli po i bashkohet Edvin Kristaqit,ne nismen e tij, per shemjen e Pallatit te korruprum te Drejtise. Sistemi i Drejtsise ne keto vite ishte gangrena qe qelbi gjithe shoqerine me c’ballancimin qe i bani ligjshmerise ne ven. Ne ortakri me krimin,Sistemi i Drejtdise i vuni tritolin gjithe funksionimit te shoqerise,duke inkuraju ne cdo celize te saj korrupsionin dhe duke formsu antishtetin si norme.
Nisma per shemjen e ketij sistemi drejtesie nga Edvin Kristaqi, asht akti me patriotik i ndermarre nga nje udheheqes i shtetit tone postdiktatorial. Brezat qe do vijne do i’a dine per nder.
Bravo Edvin Kristaqi!


#30

une kam dite qe po them qe nuk do te kete pjesmarrje te larte. sepse eshte gjeja me e lehte te parashikohet. rama me ata qe punojne neper administrate e mbush sheshin katerciperisht. qeverise do t’i plase ne dore vetem diten kur mos kete me se te paguaje rrogat dhe pensionet.
te rijte po i ikin dhe do t’i ikin ne emigracion pa rreshtur. nuk presin t’u gjeje pune Luli. mesa u gjeti Rama.


#31

Bravo dhe ty!

@Stalker, gazetaTema?


#32

Profilo, ti zihesh si Nacut tek klubi i Bilardos nBathore, me shishe birre, une prandaj te hap rruge se te kom shum fryke.
Nejse Lulthim Basha deklaroji qe u mblodhen 600 000 protestues, Une 7000-10 000, kush eshte rrenacak…ti je Gjykatesi ne kete rast, jep vendimin e une do e pranoj.

Dridhuni Kamunista se qendrestaret pushtuan sheshet… nderkohe Palloshi prap me Police femra e te Pa-armatosura te Kryeministria…

Cfare mund te diskutoje nje Femer Police e nje Qendrestar ne 13 Qershor…per Tangat, buzkuqin e manikyrin si edhe vajin e plazhit…


#33

Krahasoni protestat qytetare te Lulezim Bashes,me kafshet e Rames me 21 Janar.


#34

po ç’me intereson mua e gjitha kjo qe the ? çfare te mesoj prej saj ?


#35

tani fillojne krahasimet kush e kishte me te madh. medet


#36

Ore djema, a ka gazetare aty ti bejne nje pyetje Sozise;

  • Ti nuk deshiron te marresh pjese ne zgjedhje se mendon se Palloshi do vjedhi votat, hajde te ndryshojme ligjin e zgjedhjeve qe Buall Mavria me Palloshin gatuan athere.
    Nese Sozia eshte gati, athere gazetari shkon tek Palloshi dhe i kerkon tenjejten gje. Nese Palloshi nxjerr pretendime, athere i bie qe Palloshi do te vjedhi.

#37

Dmth me pak njerez ne shesh se sa tesera PD-je te regjistruara ne Ndroq?!
Kaq qeka ce-lul-a e UDBse dmth.


#38

Edhe ty bravo,bravo te gjitheve ne !


#39

po te gjitheve ne, edhe Metes e Berishes. minus Lulin.


#40

Mesazhi i Bashës:

Shqiptarët e bashkuar i treguan gjithë botës se kanë zgjedhur lirinë, demokracinë dhe vlerat europiane. Qindra mijëra qytetarë treguan, sot, se zgjedhjet e lira janë kauza e një populli të tërë.