Super Bowl 2017


#1

Tom Brady luan në Super Bowl-in e tij të shtatë sonte në Huston, TX, kundër Mat Ryan - i shpallur lojtari më i vlefshëm i vitit - dhe Atlanta Falcons. Brady kërkon unazën e pestë në moshën 39 vjeçare dhe formë të shkëlqyer fizike që kombinohet me përvojën. Falcons vijnë me sulmin më të mirë në NFL, është hera e dytë për Atlantën që arrin në finale. Patriotët e vizitojnë për herë të nëntë Super Bowl-in, si një ndër ekipet më të forta të 15 viteve të fundit.


#2

Presim qi Patsat te bojne detyren, po nuk e di.
ATL ka shume arme, ne kemi ardhe me hekra e thika.


#3

Na falni :smiley: :


#4

Kush ka ngel me e pa superbowlin vetem fiqo dhe trump. Ca vendi, xgjodhi trump vetem qe te komentonte superbowlin


#5

U ngute Albano, ja kush tjeter veç Fiqos dhe z.Trump :smile: :
https://a.msn.com/r/2/AAmDAqL?m=en-us

Amerika esh si shpirt,


#6

Me ke t’behem una sot??! :joy:


#7

Fola me Belichickun, s’mu duk I tensionuar. Atlanta corners I ka te shkurter tha, po arritem te nxjerrim Martyn tek per tek mire do jete. Po ashtu Dion Lewis dhe James White do kene pune sot tha. Kismet.


#8

avocados from mexico, po rritet biznesi i avocados…

Pats are rollin’


#9

Aha, shume e forte ATL.
Ske ça thu.


#10

ja do ja boje ters lady gaga atlantes maje men


#11

E meritojn.


#12

Super bole ing
Gardhiqe hamerrikune


#13

@RealDonaldTrump

Patriots, a total disaster. Tom Brady such a loser. Lightweight chocker Belichick should retire.Only I can make New England great again. I’m tremendous. SAD.


#14

dont cancel the fireworks yet…


#15

Dobet sot shkurt muhabeti.
Atlanta ka me shume se dy menyra per te shenu ksaj ja kisha friken.
Jajt mo, vitin tjeter prap ne Superbollt jemi, i kemi edhe dy prova te fundit.


#16

E qau postin majk pensi :smile:


#17

Shiiiz. Ledi gaga caught the ball better than half our players today :frowning:


#18

http://imgur.com/gallery/h2PJgSo


#19

Bravo Lady Gaga!
Super eshte.


#21

cancel the fireworks but send Posesta out