Taksia e zotit Trump

Sa ngjan njeriu me majmunin!

Vi syzet derman. Jane te dy majmune.

nuk ngjan me hilary

Ho me? Squk! -e? E zdrugoi mrom Majku :slight_smile:

1 Like

Edhe Miliarderi Marc Cuban shprehu perkrahjen e tij te pakufishme per Hillarin dhe e cilesoi Trumpin te demshem per uesej…se kush ka per te votu per Trumpin nje zot e di se ky me limousine siper ska te drejte vote.

Kush o Majku me? Nigjo, hudhja i her llafin z. Trump, o njoni thuj avukat me nom, Ngjela ia thone, ka per te te bo pune. :smile:

1 Like

ej po si e boni hoshaf mrome kompetenti Pence ket kumllën bambolën e Hajries me ? :))

2 Likes

Mesazh i Majk Pens per Ameriken : Donald Trump nuk i ka thone kurre budallalliqet qe ka thone !

2 Likes

Ça msum mrbrëmanet ishte qi nqse z.Trump overdozes ose Hajrija ngatarro ilaçet, uro më mirë ate të parën :smile:

1 Like

…si dhe falenderum Norwood University per mikpritjen … nga auditoret e Longwood University. Osht smunie njitse psikopatlliku.

1 Like

Thuhet qe kto kandadatet VP do i vejn kapak muhabetit.

Si kafe e ftofte ishin te dy zevendesat e slinin hapesire per tifozllik. i forte je qe kap nota entuziazmi a rreze shprese Fiko

Kaine ishte skandal dje ne debat.
Dukej si nje debil 24 karat.Pike e zeze ke ka zgjedhur Clinton per VP!
Pence fitoi debatin me qetesi dhe me mencuri.

Just one of those days when you don’t wanna wake up https://www.facebook.com/itsthecycle/videos/884825578320431/

Gjynof qe nuk ke for besim ne raportin mjeksor te zotni Trump. :smiley:

Po të jetë nevoja për armët e mia për të luftuar për të mirën e atdheut

:heart_eyes:

Fiqo, ka plas lufta me Ameriken ne Shqypni kurse ti enderro fitoren e Trumpit. Amerika ka ron shume poshte ne arenen globale thon nje kalemxhi dhe ka bo shume gabime neper bot. Eh mer Fiqo tamom kur do fitoj Trumpi Shqupi po nderpre marredheniet diplomatike me Vllaun e modh.

Ku jeton ti Fikret? Po na hahet muhabeti fort, po qe në Florida, takohemi.

Unë kam shitur më shumë se ti:

Fiqrete lene Pencin… PO shif se U GOT A DATE poshte carcafit…lucky son of a GUN

2 Likes