Zgjedhjet presidenciale ne Shtetet e Bashkuara

Nëse Prusti është libri i tij, atëhere edhe un jom komenti im i moth!

Apo jo Borges?

Cfare libri I rekomandon blogut te lexoje?

Kur jam në ndonjë vend, unë ndyj heshtjen e qiellit dhe tokës me frymëmarrjen dhe rrahjen e zemrës sime - Simone Weil

9781590177815

Faleminderit per pershendetjen me ate 1 komentin ne fund te artikullit. Se per pak desh i vura kycin kesaj gazetes se politizuar si i paparti dhe i papolitizuar qe jam. Do kisha mbetur pa pershendetje, po te pakten do ishim bere si Cameroon.

P. S. Se mos e ke shkruar vete ate 1 komentin ne fund te artikullit dhe nuk quhet pershendetja me ate 1 komentin ne fund te artikullit pastaj.

E pra, te ajo kurva plake duhen kerkuar ca pergjegjesi.

Po të lexonin shqiptarët këtë librin që thotë i Mothi, të gjithë do të bëheshin si unë,të papolitizuar dhe pa parti, ndërsa Shqipëria do bëhej si Ghana. Po ç’e do, nuk rrinë dot shqipot pa i çik politikë

Mos te ngaterrojme kapacitetin me dendesine maksimale per te krijuar nje lloj barriere.

1 Like

mos e hapni linkun me siper se do ju infektohet kompiuteri me nje virus informatik belg.

1 Like

Fillimi

Fundi
aax9zQZJ_700wp_0

1 Like

Apo Jo Emo?

I doli fjala ku t’mos kem njeri, i doli!
Bravo Edvin Kristaqi.
image

Pjeter mire je se ta kemi pas merakun megjithato bam bume andej?

paska shku Pjetri n’Amerike?

Po s’gergave kan, nuk te gerget kush.

Po s’gergave kan, nuk te gerget kush, e meqe nuk te rri bitha pa u gerga, fillo e gerga vete plage te vjetra te bithes tane.

Kujdes tu befsha se jane kohe te liga .Nga ajo qe ruhet nuk shpeton njeriu .

Flisni pra shoke…

What’s up peshq?? Long time no see, :face_with_raised_eyebrow: Who’s for Maga here n who’s libtard?? :see_no_evil:

Prit i cike Moza sa t’fusim i cike n’burg Trumpin. Duku prap mas nonji viti, ke per ta pa.