40 koeficenti !


#41

Maqedonia barazoi.


#42

he me ju lumte


#43

nuk na do goli, nuk na do ! -kemi pas goxha raste deri tani…

Pjeri zoteron formulen e futbollit modern ; ‘‘raporti futbollistit me fushen dhe topin’’, keshtu e quan ai… (ose futbolli pozicional quhet ne gjuhe teknike), po puna eshte se Pjerin e pengon mafia e Albanies, ashtu sikurse e injoruan librin e tij VQ


#44

Thuji Edit o Pjeter, e boni maqedoni :smile:


#45

Ja kam than.:slight_smile:


#46

Kujton ti se nuk ja ka cuar nja 5 here formacionin De Biasit ?


#47

Me aq sa ka deklaru ketu, s’di t’i kete bere keto veprime …mos t’i ka thene ty personalisht ne kafe :slight_smile:


#48

Po jo mo vlla nuk me ka thene gje ne kafe .


#49

Po jo mo vlla! :joy::joy::joy::joy:


#50

gjynah qe se beme 1 gol, meqe i patem ca raste te mira.

perfundimisht kjo Spanje eshte nje nga kandidatet kryesore per kampion bote ! nga Evropa, Franca eshte gjithashtu ekip me potencial per te fituar titullin, edhe Gjermania e perjetshme.:smiley: -ndersa andej nga latinet Brazili eshte forcuar shume.


#51

Sadiku i kishte te gjitha mundesite. Per prestigj nje gol,edhe per kunj te Italise. :stuck_out_tongue_winking_eye:


#52

Duhet ene i cik fat, goditem edhe shtylle. Panuci ka loje simpatike por nuk e di a do sjelli rezultate. Izraeli nderkohe na kercenon per vendin e Trete.


#53

Risite e trainerit nuk dhane rezultat. Memolla s’po bind. Lenja jashte e Sadikut nuk rezultoi vendim i drejte. Xhymshiti do te ishte zgjidhje me e drejte se Veseli. S’e di per kondicionin fizik,por per nje pjese loje,Migjen Basha eshte lojtari me i mire qe kemi per momentin ne mesfushe.


#54

Ku hyn Pjeri nuk hyn motra, sipas Bradit. Le te lodhet sa te doje me politika kundra meje, kur te kaloj ndonjehere nga Belgjika, Pjer do me ftoje per thashetheme shoqeruar me nje gote vere te kuqe me karajfil.
Ika se do fik telefonin une tashi.


#55

Nuku keq por kush qe ai I mencem qe tha se vendin e trete e keshem Te sigurte ?


#56

Drejtuesit e Programit sprotiv tek news 24…bile benin llogarine edhe per vendin e dyte


#57

Mos ke gje kushuri ate Zeken e sportit,qe ndjek news24 ti?


#58

Kosova ka ekip me lojtare dhe loje me te mirë sesa Shqiperia.
Fatkeqesia eshte se Kosova 10 ndeshje po luan pa trajner.


#59

Boll u krahasuat per cdo gje me Shipet e Tiranes o qenie Inferiore. Nuk jeni ne grup me Shqipet e Tiranes por me Kroatet, ukrainasit e Turqit prandaj shtroni bothen e luani topin.
Ju skeni Portier e flisni per lojtare te mire.

@fikret Traineret Shqiptar Hafizi e Muca e bene copa e cike Panucin…Muca me diplomaci Hafizi me Jatagan. Ska per ta pas kollaj Panuci e ska per te zgjat.


#60

Prap edhe i here, nuk ka pse me fol keq per sa pame sot.
Po do ishte fatkeqesi mos me rraf Italine