40 koeficenti !


#121

Kane dale keta fituesit e evropianit dhe boterorit, Arjan Starova me Hafizin te thote ca gabime po ben Panuci, apo akoma?


#122

Inshallah nuk ha spanja gola nashi


#123

Gol Spanja ne Israel


#124

Sikur po luajne me njefare koncepti sonte tanet


#125

Ndeshje pa tension. Panuci nuk mbijeton se kjo skuader nuk arrin rezultat.
Italia me e dobet qe kam pare.


#126

Panuci ka me e cu perpara kete kombetare .


#127

Ta gezojm Medaljen e Bronzit


#128

po nuk cohet Kombetarja para me Veselin… nuk e di sa ndeshje duhen akoma qe te bindet Panuci se Vesli harron pozicionin e vet, dhe me e keqa eshte gafaxhi.

as me Lilen nuk cohet Kombetarja para, aq me pak nuk kerkohet goli me te. goli kerkohet me lojtare si Latifi.

ndersa ate nderrimin ne minuten e 90-te qe hoqi Roshin, se kuptova… ca ,ishte nderrim taktik , donte te vononte lojen Panuci kshu ? -atij djalit, Ahmedit duhej ti jepte minimalisht 10 a 15 minuta kohe loje, perndryshe ta futesh per 2 minuta loje eshte tallje.


#129

Eshte akoma ne faze testimi , pastaj ndeshja e sotme nuk pati noj rendesi.
Masnej , e pe ti qe ne stadium qe ai mortja.


#130

rendesi klasifikimi nuk kishte ndeshja… por po te dilnim qofte edhe barazim, kishte rendesi, rrit moralin e vet-besimin te lojtaret dhe eshte ceshtje prestigji , rrit statusin e Kombetares kur i merr pike nje ekipi te madh.

jo nuk e pashe… kish veshe prape xhupin e juves ?.:smiley:


#131

Dakord , por te mendosh qe eshte ndeshja e fundit dhe nuk ndikon ne te ardhmen besoj qe nuk ndikon edhe ne besimin e lojtareve .


#132

E ka fut qe te mos kete mundesi te shkoje me kombetarw tjetwr ne te ardhmen.


#133

Nuk shof kujdes te madh ne mbrojtje te kjo kimbwtare, sic fjala vjen kish ne ate te de biasit.
Jemi skuader me limite dhe de biasi e impononte lojen ne ate menyre qw te mos qarkyllonim top por te mos hanim edhe gol.
Kjo kombetare eshte shume e hapur, ne kete menyre ha gol gjithnje. Duhet te rikthehemi te moduli i de biasit nese duam rezultat, ti shtrijme kembet sa kemi mbulesen.


#134

po mire dakord. prape, meqe vendosi per ta futur, te luante 10 minuta te pakten, jo 2.


#135

Loja ndryshoi sapo doli Basha (dukshem i ra pak niveli ne pjesen e dyte se ka njefare moshe). Grezda zbulim!!
Veseli sot Belulo nuk luajti keq fare, edhe pse dy here ua dha topin axurreve :smiley:
Shume keq per kapiten Agollin qe ne ndeshjen e fundit me kombetaren beri gafe.


#136

po dy here ua dha topin ne pjesen e dyte, edhe ua dha ne momente kritike… nja dy here doli huq pjesen e pare, dhe sulmuesi italjan doli papritur perballe me Berishen saqe edhe vet u tremb, nuk e priste.:smiley: prandaj nuk beri gol ai… po ca do me ti ? te bej mbrojtesi i fundit 3 a 4 gabime te tilla ne loje, eshte katastrofe .


#137

Une per Veselin, Lilen (dhe me pare per Bulkun) jam dorezuar. Dukshem kane network te mire


#138

Mo positif shoke mo positif.
Duke llogarit qe ishte Tersi ne stadjum, dolen faqebardhe :smile:


#139

Te shofim shortin e evropjanit tashi i here

Pastaj te ndezim Lavatriçen.


#140

Po ta shohim nga ana pozitive kete dmth, jemi njesoj me Hollanden dhe Argjentinen.