A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme?

Por jo mer Bir kush te numro ty edhe Plaken time Sanijen se cfare ndjejne dhe cfare mendojne. KM tane pa ekzagjerim jane nje telefonate larg washingtonit per Shkarkim pavaresisht se si fryhen ata si KingMakers apo Baballare kombi. Shqiperia per fat eshte ne unison me interesat amerikan e kjo quhet GjeoPolitik. Ministrat tane te permrenshem varet nga atashete ushtarake amerikane e as nga ambasadori amerikon.
Problemi nuk eshte se a ndjen ti por ca kokrra ankohen cdo dite per humbje Sovraniteti se nuk bojne cdo gje qe duan me Shqiptaret.

lol. po ty po ta ben fertele ambasadorin nje dava PD-je, gati parti e trete, po ta tall nga mengjesi deri ne darke e s’po te pjerdh fare

Mjekun e Sapinses e cova UNE me lart se ishte artikulli…jo vetem mjeku i sapienses por edhe mjeket e QSUT te marrin bonus e te ndihmohen sipas ligjes e jo sipas xhepit e rryshfetit

Na shtrenguan te futen ne zgjedhje po qajne LOL, prandaj Humbem…po dil i cik nga zyra dil…ai tjetri xhuljeta shkon nga Hillari tek Trumpi, pale sa leka nga taksat e tua harxhojne per Lobime ,LOL.
NJe Telefonate Larg jane nga Pushimi …as me shume e as me pak…e do ikin me bishte ne shale se jane te gjithe te djere e kan kalamoj

Gati parti e trete e e shef ça i bejme amb te Usa-s, jo me te pjerdhim per Noriegat qe qeverisin aty! looool.

1 Like

Po i bini kokes me grushta thuj…na futen me zor ne zgjedhje po qan Lulthimi…me perdhunim prandaj humbem…kurse Selammy thote qe Lulthimi nuk eshte i besueshem per uesej prandaj zduhet te zgjidhet…LOL

Selamy eshte Lakrori per Pd i lebetito

Si s’bete nje gje origjinale mer vetem duke kopjuar PS-n?
Cader PS, cader juve. Lakror PS, lakror juve.

1 Like

Kush tha qe nuk kemi bere gjera origjinale!? heqja e vizave, futja ne NATO, vrasja e kokpalareve ne 21 janar ne mbrojtje te institucioneve shteterore!? ajo qe i sugjeroj lidershipit te PD kur te zgjidhet ( qe do jete Z.Basha ) eshte qe te jete pak me tolerant me kultivuesit e kanabisit, pasi kjo i solli edhe disfaten, paloshi u tregua me eficent, dhe u shperblye.

Zeqo, po to more djale sikur ke lexuar VQ :grin: se aty flitet per pak tolerance ndaj tyre.

Mbani fort gjermanet.ata ua marrin ne kthese te gjitheve perfshire dhe amerikanet .

Pjer me beso, isha nje muaj ne Albanije dhe duke lexuar ketu ne ppu per VQ pyeta ne disa librari per librin tend! pergjigjja qe mora ne keto librari Korçe/ pogradec/ librazhd/ elbasan/ peqin/ mullet/ ishte qe nuk e disponojme kete liber.

1 Like

Kete Pjer le ta lexoje Sozia.

Nuk me besohet qe e ke shkruar kete. Pi raki apo kanabis po mos pi mendt.

Po qe kalova edhe kanabis ketej, nuk te besohet!?

Zeqo, une kam çuar ne Korçe, Pogradec, Librazhd, Elbasan, kuptohet nga 1-2 cope per librari, bo vaki jane shitur. Megjithse une s’kam marr noi lek, veç ç’harxhoj.

Sa turp!!!

Kryeministri eshte I hapur transparent deri tani ne 25 vjet nuk ka pas transparent me te paster sesa kjo ! Dhe ben mire ! Komunikimi eshte direkt me publikun dhe per publikun per interesat publike kjo lloje metode per kete lloj populli, per kete lloj publiku eshte mire !

Ndoshta s’e kam kapur une: ka thene gje tek transparenca ku i gjeti parate per vilen ne Dajt?

1 Like

hahahaha - PDhit i duhen njerez si ti - sypetrita qe lexojne midis rreshtave. Po termin “Jugosllavi e Re” Hanni e tha?