A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme?


#101

Por jo mer Bir kush te numro ty edhe Plaken time Sanijen se cfare ndjejne dhe cfare mendojne. KM tane pa ekzagjerim jane nje telefonate larg washingtonit per Shkarkim pavaresisht se si fryhen ata si KingMakers apo Baballare kombi. Shqiperia per fat eshte ne unison me interesat amerikan e kjo quhet GjeoPolitik. Ministrat tane te permrenshem varet nga atashete ushtarake amerikane e as nga ambasadori amerikon.
Problemi nuk eshte se a ndjen ti por ca kokrra ankohen cdo dite per humbje Sovraniteti se nuk bojne cdo gje qe duan me Shqiptaret.


#102

lol. po ty po ta ben fertele ambasadorin nje dava PD-je, gati parti e trete, po ta tall nga mengjesi deri ne darke e s’po te pjerdh fare


#103

Mjekun e Sapinses e cova UNE me lart se ishte artikulli…jo vetem mjeku i sapienses por edhe mjeket e QSUT te marrin bonus e te ndihmohen sipas ligjes e jo sipas xhepit e rryshfetit


#104

Na shtrenguan te futen ne zgjedhje po qajne LOL, prandaj Humbem…po dil i cik nga zyra dil…ai tjetri xhuljeta shkon nga Hillari tek Trumpi, pale sa leka nga taksat e tua harxhojne per Lobime ,LOL.
NJe Telefonate Larg jane nga Pushimi …as me shume e as me pak…e do ikin me bishte ne shale se jane te gjithe te djere e kan kalamoj


#105

Gati parti e trete e e shef ça i bejme amb te Usa-s, jo me te pjerdhim per Noriegat qe qeverisin aty! looool.


#106

Po i bini kokes me grushta thuj…na futen me zor ne zgjedhje po qan Lulthimi…me perdhunim prandaj humbem…kurse Selammy thote qe Lulthimi nuk eshte i besueshem per uesej prandaj zduhet te zgjidhet…LOL


#107

Selamy eshte Lakrori per Pd i lebetito


#108

Si s’bete nje gje origjinale mer vetem duke kopjuar PS-n?
Cader PS, cader juve. Lakror PS, lakror juve.


#109

Kush tha qe nuk kemi bere gjera origjinale!? heqja e vizave, futja ne NATO, vrasja e kokpalareve ne 21 janar ne mbrojtje te institucioneve shteterore!? ajo qe i sugjeroj lidershipit te PD kur te zgjidhet ( qe do jete Z.Basha ) eshte qe te jete pak me tolerant me kultivuesit e kanabisit, pasi kjo i solli edhe disfaten, paloshi u tregua me eficent, dhe u shperblye.


#110

Zeqo, po to more djale sikur ke lexuar VQ :grin: se aty flitet per pak tolerance ndaj tyre.


#111

Mbani fort gjermanet.ata ua marrin ne kthese te gjitheve perfshire dhe amerikanet .


#112

Pjer me beso, isha nje muaj ne Albanije dhe duke lexuar ketu ne ppu per VQ pyeta ne disa librari per librin tend! pergjigjja qe mora ne keto librari Korçe/ pogradec/ librazhd/ elbasan/ peqin/ mullet/ ishte qe nuk e disponojme kete liber.


#113

Kete Pjer le ta lexoje Sozia.


#114

Nuk me besohet qe e ke shkruar kete. Pi raki apo kanabis po mos pi mendt.


#115

Po qe kalova edhe kanabis ketej, nuk te besohet!?


#116

Zeqo, une kam çuar ne Korçe, Pogradec, Librazhd, Elbasan, kuptohet nga 1-2 cope per librari, bo vaki jane shitur. Megjithse une s’kam marr noi lek, veç ç’harxhoj.


#117

Sa turp!!!


#118

Kryeministri eshte I hapur transparent deri tani ne 25 vjet nuk ka pas transparent me te paster sesa kjo ! Dhe ben mire ! Komunikimi eshte direkt me publikun dhe per publikun per interesat publike kjo lloje metode per kete lloj populli, per kete lloj publiku eshte mire !


#119

Ndoshta s’e kam kapur une: ka thene gje tek transparenca ku i gjeti parate per vilen ne Dajt?


#120

hahahaha - PDhit i duhen njerez si ti - sypetrita qe lexojne midis rreshtave. Po termin “Jugosllavi e Re” Hanni e tha?