Buletini i Peshkut 26/06/17


#183

Kte Xhelin se njoh fare, po sa mbeten jashte nga keto zgjedhje ty per Dashin e Havase te hengri meraku. Sa per cemerit as me vjen keq fare, madje ndoshta kane vertet deputetin qe meritojne meqe si minoritet e konsiderojne veten, lol!


#184

Pse u divorcua ajo? Dhe nuk e dija qe eshte pedeiste? Nuk po u ecen as ne jeten politike, as ate personale


#185

Lexuese e rregullt e Anabel? Hajde te marrim neper goje familjarisht cdo njeri qe mund te kete ndonje lidhje me partine kundershtare.


#186

Anabel une…? Une lexoj ppu, ku dhe e postuan linkun e informacionit.

Ndersa ti mahnit me aftesine per te pergjuar anetaret per jeten e tyre private
Duket cilesi bashkuese e barazwhatever-ve


#187

Nuk isha une por ti qe na dhe sihariqin qe njefare Jonida Maliqi qenka divorcuar.


#188

zemer nuk di shqip te lexosh shpjegimin apo te ta shkruajme dy here

linku i 1re ne listen e linqeve, nen tekstin e temes:

https://peshkupauje.com/t/zgjedhjet-parlamentare-2017-pjesemarrja-rreth-43-me-e-uleta-historikisht/2877


#189

Kjo cupa me shume vrull e ka marre, megjithate I dalte per hajer. Inati t’u shtofte thote populli ne keto raste. Po pse thote qe do filloje te beje Rrugen e Arbrit? Me rul punon kjo?