Ç'do të thotë zgjedhja e Trump për Europën?


#128

Coach e shkuar coachit Gjembo. Nuk e shef si jane rras si sardele ? Ti do kesh fluturu me balone tauke .

http://usuncut.com/politics/ivanka-trump-berated-jetblue-flight/


#129

Qe kjo eshte coach s’do mend se ato te first class jane teke dhe me te gjera. Po e bejne per PR, sic thote Qemoli se Trump ka avion personal per ate pune, s’rri te merret me fshataresine kooperativiste. Unless he’s THAT broke.
Nejse ja erdhi janari, s’e sheh me ne jetblue kete teten. Air Force One only.


#130


#131

Ti je kjo e para? Apo ky nga prapa? :smiley:
Ca sediljesh jane keto? As ulur, as ne kembe. Imagjino te besh udhetim 4-5 ore ashtu.


#132

Bobo, JetBlue?! Ai paska qene dhe gay. Presim reagimin e merituar te korentit.


#133

Behind every successful woman … is a man dying to bang her. :slight_smile:


#134

haha! Drain the Swamp Donald!


#135

ok, next please…

kusurin beje facoleta per cry-babies


#136

Blej Tupolev Donald :smile:


#137

https://www.yahoo.com/news/ukraine-offers-trump-own-jet-air-force-one-131625599.html


#138

Trump: "I am already getting tremendous results. Before I was elected we only had one China. Now we have two. That’s a one hundred percent increase in Chinas. When you go to a Chinese restaurant, you get a choice. And now we have a choice of Chinas."
A.B.


#139

Tipik komunist ky koment.
Kush ka babin e pasur te pushkatohet.


#140

Ia paskan mbyll deren, nuk paskan duruar dot…


#141

Ty ose duhet te kene zene syte lesh ose luan me skuadren tjeter…not that is anything wrong with that. Mos i bjer ne qafe kot vajzes se eshte si kukull :grinning:


#142

Ligj i ri per pushtat islamik ne Austri…!!! http://shqiptarja.com/news.php?id_legami=227749


#143

Pushtat e sateme.


#144

Ikën edhe ambasadori amerikan në Kanada

Pas urdhrit të presidentit të zgjedhur Donald Trump drejtuar ambasadorëve amerikanë politikë që të japin dorëheqjen, menjëherë pas atij të Zelandës së Re i është përgjigjur kësaj thirrje, edhe kryediplomati amerikan në Kanada.

Këtë hap e ka njoftuar vetë kreu i selisë diplomatike në vendin e madh fqinj me SHBA, Bruce Heyman mbrëmë në Twiter.

“Siç më është kërkuar, unë kam dhënë dorëheqjen si ambasador i SHBA në Kanada, e cila hyn në fuqi në datën 20 janar, ditën kur Trump merr zyrtarisht detyrën e tij”

Edhe bashkëshortja e tij në një deklaratë të mëvonshme po në rrjetet sociale, ka shkruar, se kishte qenë një nder dhe një kënaqësi e madhe të përfaqësonte SHBA-të në Kanada.


#145

tamam sjellje komunistesh trumpi, qe pa ardhur tamam ne post. I denje per padronin e tij Putin.


#146

Në fakt, të gjithë ambasadorët amerikanë në Shqipëri kanë ardhur si miq normalë të Berishës dhe kanë ikur si armiq të tij, dhe kjo statistikë natyrisht që prodhon një ligjshmëri.
Ligjshmëria është, që Berisha mbetet njeriu i cili nuk bind dot asnjë ambasador amerikan, që është
në rrugë të drejtë

http://www.gazetatema.net/web/2017/01/06/ambasadoret-amerikane-qe-shkarkon-berisha/


#147

Berisha qenka supermen.
Pushon dhe emeron ambasadore amerikane,merret me droge,shkakton askidentet ne rruge,sjell virusin e grip it,vjedh fondet qeveritare si I do qefi me nje fjale eshte ne pushtet.
Kryeministri Rama eshte kryeminister kukull se edhe ai komandohet nga Berisha.
Bile edhe Mero Baze qe eshte bere trushpelaresi I te majtes shqiptare punon per Berishen.
Berisha ka pushtet mbi presidentin amerikan qe shkarkon dhe emeron ambasadore nga urdherat e Berishes.
Edhe Trumpi duhet te marre leje nga Berisha para se te marre ndonje vendim.

Juve te majtet jeni per te qare hallin.
Erdhet ne pushtet me gryken e pushkes ne 1997 dhe e vetmja arritje ishin skafet,droga eksporti i prostitutave.
Tani e vetmja arritje qe mburreni eshte perhapja e mbjelljes se hashashit ne cdo cep te vendit.
Fajin nuk ja u ka Berisha por mentaliteti juaj I mbrapshet qe ska asnje gje te perbashket me klubin BE qe kerkoni ti bashkoheni.
Prandaj sa here jeni juve ne pushtet asnje firme nuk vini per integrimin europian te Shqiperise.
Keni 4 vjet ne pushtet dhe asnje kapitull bisedimesh nuk keni hapur me BE-ne.