Ç'mendoni për zemërimin grek me gurin çam?


#158

Patrioto, per hir te te vertetes Frrok Çupi ka qene ( nuk e di tani) agjent i UDB-s para 90’ me dosje nga sigurimi dhe perdorej si i dyfishte edhe nga ne. Per Batonin nuk kam informacion :joy:.


#159

Patriots, agjenti I UDB mbahet ene Doctor Profesor Salih Berisha…ky Batoni propozonte krietare te PeDit gocen e Salukut me none Serbe e burr Boshnjak…Frroku ka akoma ma shume horrlliqe se udbash… por me tardh Udbashi prej gopit te Arushes…Belgrade a Metohi … e me te thon urt e bute qe Shqipnia banojet nga qenie e qen… ti me mue shesim motrat ne Milano trotuar…ne gatujm ne Hale e jena qenie te dores se dyte…ti qofsh .
Fati eshte qe kta rugovista udbashista Jan pak ice ne kosove …po kjo eshte lufta e tyre Kombi Kosovar sa ndryshe eshte nga leberit e tere moterqiret …e kan mision theksin tek Diferenca


#160

shprehje grandjoze

P.S.
te tilla shprehje i japin vlere muhabetit me loqe si kurreshtari, muhabeti me kete idjot fenomenal behet shkak te prodhohen shprehje te tilla.


#161

O injoranti madh…Gandi dhe Rugova Kishin te perbashket me njoni tjetrin sa ke ti me kurreshtarin.
Gandi jetonte ne thjeshtesi, qepte rrobat e tija vet e pergatiste cdo gje me duart e veta…filosofi mbitokesore. Rugova u sillte si President/vezir I kosoves, me sherbetore…me bodyguard te Milloshevicit tek dera e shtepise…dhe aq aristocratic sa edhe picetat ne tavoline I kishte te qendesura me germat iniciale te emrit te tij si me qen Mret e mi Mret…se per Kosovaret nuk ja ndinte.
injorant imoral…I modhi


#162

ti ke lujt mendsh.:frowning:


#163

o çisterne shurre e modhe ku noton kurreshtari stil baterflaj, un nuk shof picetat kur krahasoj dy persone, por shof llojin e qendrimit te tyre qe ne kete rast eshte pak a shume i njejte. Pra shof kryesoren, esencen, nuk humben ne gjera te dores dyte, ndryshe nuk mund te besh krahasimne dhe analogji, edhe tovarishça Lenina ka thene qe çdo krahasim çalon.

Pastaj un vlersova me teper shprehjen ne vetvete si goditje karateje kunder boleve te kurreshtar boles.

Duke u more me picetat dhe leckat e mestruacjoneve, ti nuk ndryshon nga kurreshtar loqja qe, si psikopat Teorie Komploti qe eshte, gjen gjithnje diçka ngambrapa fenomenit ose personazhit per ta nxjerre legen me çdo kusht.

Megjithate edhe un sqaroj kot, se tere diskutimi politik qendron mbi platformen ideologjike te kurreshtar loqes qe shef ngado ngambrapaskenes, e gjithnje gjen aty vetem mutin, se ngambrapa vetem mut ka. Ti i çik me ndryshe nga ai gjen edhe shurren e fenomeneve dhe personazheve dhe me epruvete ne dore ju ben analizen si çuni i sheqeres.

po ta kuptosh kete ti, dhe shume si ty, nuk beni dot me muhabet, por dije se çdo muhabet me kete lloj qendrimi eshte muhabet ngambrapa muti dhe shurre.


#164

Injoranti Modh…eshte postim shume I dobet nga ty…redaktoje…ose thuj … ti do ■■■ ore epuvete urine… eshte me e pranushme…,
Cfar ka te perbashket o loqe pseudointelektuale Gandi me Rugoven qe bonte manicure e qendiste germat e para te emrit te vet ne picetat e sherbimit me tavoline si me rrjedh nga Karagjeorgjevicet? Jo po se ti I gjen gjonat nga ajo zona jote e preferume …si u largu Gandi nga jeta o injoront e si u nda Rugova…ky I fundit me parti e Cun Hajdut.
Injoranti Modh


#165

Pse se dime ne kush ka qene Gandi, e ka thene kurreshtar loqja qe Gandi hante buke pa piceta dhe pa la duart e pa pre thojte, sepse nuk ja varnin femrat, nuk gjente dot ■■■■, e menoi çer t’boj, çer t’boj, e gjeta do behem shenjtor si Krishti qe i lante kembet me parfum Maria Magdalena, derr pidhi.

Ti do me shpernda shurren gjithanej, sepse origjinalisht muhabeti ishte tek shprehja qe krahasonte Rugoven me Kastron, dhe jo Gandin me Rugoven.

Tune epruveten e çunit sheqeres, tune!


#166

Kur e nuhat kelliren UDBashe permes njeshave e zerove.


#167

qe ku i ke faktet kurreshtar ngambrapa me mut dhe shurre qe Gandi ka qene kurvar i modh mer jau, kur marote pun e fshnte me picete:


#168

Në fakt të qënit militant i Salës e bën zero mundësinë e bisedës me një nivel objektiviteti të pranueshëm. Kisha një farë ideje se nuk të ishin djegur të gjitha siguresat si puna e kapos,po s’qënka e thënë!
Edhe shumica e shqiptarëve në 1912-n ,si Arvanitasit sot ishin nga pikpamja e identitetit kombëtar,por kjo nuk e pengoi i.qemalin me shokë t’i hapë sytë qorrave!
Dinjitet kombëtar,në çdo vend ,nuk ka më tepër se 20-30 '% e popullsisë. Haxhi Qamili nuk kishte ndonjë ndryshim,nga Napoleon Zerva. Edhe partinë e saliut prandaj e mbështesin grekët,se ndikon në shumimin e zezakërisë Alba&co


#169

Ka bisht dardha :wink:


#170

Nuk u perkul, se duhej t’i perkulej dikujt tjeter


#171

Njerez me ndjenja


#172

Po.


#173

E di, prandaj e takoi balle per balle kasapin e shqiptareve, pasi serbet kishin nisur ta nderronin gjuhen e Koka-Kollas


#174

WOW!!! S’paskam patur rastin te shoh kete video.
Ky me te vertet paska qene tradhtar.
:frowning:


#175

Mire qe e mesove dhe ti. Po cne qe UDBashet e quajne Ibron tradhtar.


#176

Perballe fakteve s’ke c’ ben.


#177

Ja qe thithke dhe ti, ke shpresa.