Dhunë dhe vdekje në Charlottesville


#298

E verteta djeg…


#299

Ah se u kujtova nuk eshte mire qe emigrantet me qytetari te sapo marre te jene Homofobe…per me teper qe Presidenti Trap ka qene vizitor i perhershem i Diskos se famshme Gay, Studio 54.
Studio 54 u hap nga dy Homoseksual Cifut,ishin Qift… dhe u kthye ne piken me trendy sepse Homot gjenin Strehezen e tyre. Fatkeqesisht te dashurit Homo u perxjene ne shitje Kokaine, Vrasje edhe Evazion fiskal dhe Diskoja u mbyll.
Trumpi sigurisht qe ka perjetuar here pas here shtrengimet e nje te dashuri te panjohur tek Studio 54 por nuk duhet te behet shume merak se America ka ecur me perpara sesa emigrantet me qytetari te sapo marre…Trumpi duhet te behet merak per ortaket e tij financiar te perfshire ne para Ruse Droge e Prostitucioni te detyruar ne Turqi…OOOOPs
Ene BQ ene Baxhell ene Kurvar ene evazor fiskal…ene prap te Kuqte e votojne ne emer te Parimeve


#300

#301

Kjo quhet diversity, Z. Trump ka mbeshtetje nga te gjitha shtresat e pop amercan.


#302

Sic duhet te te kete djegur ty ajo gjeja ngambrapa per ca camcakez.


#303

Paskan plasur flete-rrufete.
Hajde sa poshte ka rene media amerikane.
Nuk u besohet se paska afrikano-amerikane qe votojne per Trump ndonese exit-pollet qe vete i rregulluan para se te numuroheshin votat,tregonin qe me shume afrikano-amerikane votuan per Trump se sa per Romney.

Tani do te shikojme flete-rrufene e rradhes ndaj mbeses se MLK Jr, qe eshte nje nga suportueset me te medha te Trump.


#304

Kur dikutojne per problemet e Amerikes dhe ofendojne segmente te tera te medias amerikane, ata qe deri dje gatuanin ne banjo,vaj medet pastaj.
Te njejtet persona qe q… ne b… per nje camcakiz apo ndonje ore elektronike,sot bejne si kompetente per personazhet e jetes mediatike ne SHBA dhe kane marre edhe flamurin e njerit krah dhe duke dhene mesime filozofie per krahun tjeter.
I papari mos pafte-ka thene ai i pari.
Interneti ju ka dhene te drejten lloj-lloj monstrave te paraqiten si njerez te dijes ndonese po ti gervishtesh pak e nxjerrin fytyren e vertete.


#305

Kopja denohet…


#306

Shikoni keto juve.
Mos u merrni me Trump.


#307

Kjo nuk eshte kopje, po bumerang, ose sic i themi popullorce, t’ia futesh vetes para se te ta fusin te tjeret.


#308

Ti e percakton agjenden se me cfare do merren robt.


#309

Robt merren me cfare ju do qefi secilit.
Une thjesht solla nje link nga lajmet e sotme te shoqeruar me komentet e mija.


#310

Ti nuk ben koment, ti jep urdhra: Mos u merrni me ate qe doni ju, po me ate me intereson mua.


#312

lere rehat testikulin se bo colazionen me trapin aY


#313

Jo po thuj qe nuk ka nuhatje Shkaba qe perdor fjalen e miresjellshme testikul :slight_smile:


#314

Nese s’kane bere gje gabim, pse eshte kaq i shqetesuar per hetimin?


#315

#316

@gjembi, hahaha.

https://youtu.be/UtJvYdX4GKM


#317

Mexico will pay for the wall. But I will shut down the US government if the US congress won’t pay for it. Hahahaha


#318