Diskutim i lirë - Qershor 2018

Shume e tmerrshme te festosh femijet.

1 Like

po i rrenqethet mishi Manjoles! puçrra puçrra po i bohet!

Me kete vetting.nese zbatohet tamam do Te thote qe Te pushohen Te gjithe gjykatesit e prokuroret ne shqiperi.

https://youtu.be/LkD_j54thDU

1 Like

Edhe ne Itali ne Parlament Ligji AntiSoros

Sorrosi e detyroi trampin te vere tarifa per celikun dhe aluminin Kanadez. Ti kapo cfare mendimi ke per keto tarifat?

Soros maskarai ia mbushi mendjen Te perzere Mexicans.bizneset e ndertimit kane ngelur pa punetore cmimi kostos se ndertimit eshte dyfishuar ne disa zona .

MAGA.

Edhe resorts te trampit do mbeten pa puntore.

Dikur krahu i punes ka qene pa pagese fare. Nje president arrogant u hoqi amerikaneve torten nga goja ne ate kohe te arte.

Ka rreth 2 meleone pune ne ndertim bujqesi sherbime Te cilat amerikanet edhe kur jane duke ngordh urie nuk pranojne ti bejne .departamenti I shtetit aprovon 20 mije viza pune nderkohe qe ekonomia ka nevoje per 2 meleone punetore shtese.

http://www.gazetadita.al/19-shprehje-qe-shqiptaret-nuk-i-permendin-me/

Trecereku i atyre shprehjeve perdoren ende.

1 Like

‘‘Përsërisim këngët në tre interpretime të reja’’
Herë e parë që e dëgjoj. Kjo mund të ketë qenë shprehje festivalesh, jo në fjalorin popullor

1 Like

“E kam ndergjegjen te paster” - shprehje komuniste qe po te thuhet tani merret me kuptim te kundert. “Popullsia e dobet kishte nevoje dhe per kolesterol “. “Kjo shprehje nuk i ka hije” shpreh befasi dhe nje lloj ironie.

Jallaaa, jalla mor Qafok, nga i nxjerr keto xhevahire.

As une sbesoj te ishte me tre interpretime, sikur perseriteshin vetem njehere, qe dmth dy interpretime gjithsej.

të gjitha përdoren ende! pse psh, nuk duhet të thotë kapua ‘‘për ideal të partisë’’:zipper_mouth_face:

1 Like

le koqen e nomit

Kot me kot
Une vetem prura linkun, nuk shkrojta gje

1 Like

Jepeshin tre kenge të reja. Pastaj po ato tre kenge perseriteshin secila në nje interpretim të ri.

2 Likes

Të gjoren grua, e paska shperfytyruar komplet botoksi