Diskutime te lira - Mars 2021

Ja Grande Kapo. Lexoje para se të vijë i barastunduri nga sondazhi gju me gju te zyra e Qimit dhe t’i vërë kyçin Tanit.

https://www.nature.com/articles/s41598-021-84092-1

o vlonjato shife pak ket tipin eshte vertet kusheriri i Ramas apo ja ka fut kot qimi

Tani,duhen sqaruar ça gjëra! Duhen zbatuar ligjet,kushtetuta,apo të rreshtohen taborrët e çengis hanit dhe qi xin çusë!
Çthonë liberalët evropianë??
Të paktën të ketë barazi !
Nqs qeveritë rrëzohen me dhunë,pse duhen zhvilluar zgjedhje??
Pse duhet të ketë president?
Pse duhen institucionet?
Dhe përse duhet ti referohemi evropës??
Kemi gati modelin afgan!

O Kepo e ka nxjerr Blushi kete para ca kohesh. Para se ti rregullonte mardheniet me Ramen. Sa i rregulloj mardheniet filloj me mhb e 2008, ketij te ziut ja ndertoj ate ballkonin e famshem aty.

E shikon sa meson i barastunduri nga sondazhet gju me gju te zyra e Qimit Grande Kapo. Edhe per ballkonet di. Vetem se jo gjithmone na iluminon, ndonjehere na i le pa i pertypur.

Ja Grande Kapo

Ja Grande Kapo

Alba me zamete, bjeri pederastit Arban se te doli ne shteg😂 mos rri posht ures me brothersat

Kapo une di qe as une e as Rama e kemi kushiri kete tipin. Bile per te qene i sigurte me ty e pyeta R per kete. As nuk ia kishte haberin fare kush ishte. E ka nxjerr qimthi per te bere pak tym ne fushe te sportit.
Bile po ta thom ty t’ia thuash B qe te rrij larg ketyre tipave se te bejne me barre me zorr :grinning:. Do na marr ne qafe djalin​:grinning:.

Nuk mu pergjigje per apartamentin ne Vlore :grinning:. Nji shoku yt e bleu nje por mora vesh se edhe ti je duke nuhatur tregun​:grinning:.

Thua ja vlen nje apt ne Vl pergjat lungomares​:thinking: se per DR PTh ka informacion me te hollsishem​:joy::joy:

Se mos ke qejf qe t’i zësh vendin Albës së shpuar ngambrapa poshtë urës e t’u shërbesh ti brothersave. Mund t’i ndani punët, Alba sipër e ti poshtë urës.

Ja Grande Kapo

Tani une thashe apartament ne Vlore e jo ne Vl​:grinning:! Derisa Kapo po mendohet seriozisht te investoje ne nje zone te rrjezikshme :grinning: dmth nuk ka vend per pietje e dyshime. Ndersa per DRPtH ka fol shume por si banor nga krahu tjeter i shinave te trenit ( jo buze detit) dhe me.pamje nga garazhi i komshiut ne kat t’nont​:grinning:. Dmth si gjitmone gjera pa vllere!

Kuptova😁 tani jam me i qarte, e perfshiva PTH pasi seç ka nje studio ne DR ndaj🙂

Ja Grande Kapo

@Arban ore ja iku Edi kush do vij?