Diskutime të lira - Prill, 2021

Ashtu,në krye të detyrës!
Posht komonistat :rofl:që na vjellin zgjelljet​:joy:

he …cfare kena me i bo komunistave ket radhe prit prit ene nje dite . Vete kryekomunisti Meta ka me ja kly plakat juve …na erdh dita me bo sehire :v:

Kryekomunisti meta me kryekomunistin berisha do i tregojnë vendit antikomunistët rama!
Jepi gaz kapo,merr kallashin,tutat e sportit, dhe hajde të luftosh!
Të shporrim ambasadën amerikane njëherë,pastaj gjithë komonistat🤣

Biden njohu genocidin ndaj armeneve .Sipas Faik konices edhe shqipo si Sulejman Delvina paten gisht ne te .Ka ndermend i I Gjati te pronocohet per dicka kondra te vetmit mik qe po i ben sevap Shqiperise ne keto kohe?

hahahaha pikerisht cfare shkruajta tek komenti me siper . kur e ben polici punen i hidheni ne gryke pse e ben ! Ketij polici i duhet dhene medalje sepse neutralizoi nje te lajthitur qe provokonte ne menyre te perseritur aktivistet e nje tjeter force politike te mbledhur per punet e tyre. Polici pra evitoi nje perplasje politike ! p.s. …e shitet Meten direkt? E keni zakon por nuk ju shpeton as shitja e Metes , lusni zotin te mos humbisni thelle…se ndryshe do i humbisni te gjitha kesaj radhe, po te gjitha fare !

Meqe i kam qejf bastet : diçka me thote qe PS do kape sot 77-79 mandate, në vend te 71-73 qe mendoja se do kapte deri para nje jave. Fiks si pasoje e asaj ç’ka ndodhi kete jave

PS edhe nese fiton duhet te zgjedhe nje KM tjeter, duhen kembe te fresketa ndryshe pas gjithe kesaj kohe ne pushtet do currufjapset edhe ky si Dulla qe iu nxirrte gjuhen ushtareve te gardes .nese e heqin , ke do te vene .Une nuk shoh asnje tip me stature te burri apo gruaje shteti qe te frimezoje kombin pervese ca ftujave e ftujakeve qe i bejne hosanara te gjatit si Skenderbeu i dyte i Shqiperise.Nga ana tjeter keshtu thame edhe ne 90 kur u hoq garda e vjeter dhe ne vend te tyre erdhe tipa qe s’i njihte kush e brenda nje kohe te shkurter u bene household names.

hiqi nja 10 dhe je brenda

Nqs ti mendon se Shqiptaret ushqehen me bar ok…

Analiza jote nuk qendron sepse merr si krahasim Dullen.
Nese ne 21 janar Saliu nuk vriste, merrte mandat te 3te ne 2013. Dhe rrezik te 4t në 2017.
S’ka lidhje fare me kamunizmin kjo histori

Épo 71-73 eshte kollaj te thuash :stuck_out_tongue_winking_eye: Une dua te bej kurajozin

me ca do e veme bastin?

Merte nje lesh. Vidhte do te thuash?

E shikon qe më mire qe nuk vure bast ? :joy:

Dmth asnje ndryshim ne shqp, Rama kminister edhe 4 vjet Basha opozitar 4 vjet , rendesi ka qe nuk jane vjedh vota, dmth zgjedhje te lira, votusi shqp votoj ate qe donte.

Selanik e perpjete
Si ka qene ,do te jete😀

Ndihet shume mungesa shokeve tane peshq ne fitoren e PD-se. Shume pak bene, nje sllogan ketu…nje parrulle atje…shume pak shume pak. Veç nqs ka qene strategji per te dale te rinovuar nga humbja😀!

2 Likes

Keta mor te keqen duan edhe te terrorizojne miletin qe te votoje per ta, edhe te vrasin miletin (gjithe duke qene ne opozitë !! - bej hesap ne pushtet), edhe… edhe… eeeedhe te fitojne zgjedhjet :joy:

1 Like

Po qe ka rrezik te shkojne 80 mandate PS ! Petej cdo parashikimi ! Telenovele me vete dhe supriza me e madhe deri tani jane exitpollet qe deshtuan keqas…dhe 2 te dhena nga Tirana ! Ne njesine 10 fitoi PS, por ajo qe habit eshte se Fatmir Xhafaj ne njerin krah mer me shume vota se gjithe deputet e tjere te PS bashke…kurse ne krahun tjeter Agron Shehaj mer me shume vota se Lulzim Basha ! Vlora paska pushtuar Tiranen …