Diskutime te lira - Shkurt 2020

as Sharon Stone nuk e rrunte fare, kom per mi kom ul ne karrike para psikologut qe hapte syte si viç per te pare imazhin filmik te bubuleshit te pa rrujte fare.

As nje fjale nga fuksat per rezimin e bustit te qelbsines

E njejta Amerike qe vuri taksa per Kinen dhe vende te tjera?

as kina nuk e rru fare per ameriken, dhe amerika nuk e rru fare per kinen. E pse ta rrujne? Kshu eshte moda tani!

Nje nga idhujt e deltes

Ndersa ti ,e djathta gjëmb,me idhullin tend sorros dhe me arixhinjte e hungarise!
Vetem po te kesh patur ne jeten tende dashnor arixhi,do ta mirkuptoj qendrimin tend!
Edhe erjon velia dilte me arixhnj te vegjel ne krahë, foto!

Dmth vetem nese ty te ka perdhunuar ndonje arixhi, do ta mirekuptoj qendrimin tend!

Tojbe srtakfullah!
Ε ben dot arixhiu kete pune??
E shumta ,te perdhunoje ndonje arixhofke nga kasollja ngjitur,
Megjithse une fola per dashuri te paster nderracore, ne nje “shoqeri te hapur”, internacionaliste.

http://www.gazetadita.al/te-rejat-e-dites-copeza-me-maska-coronavirus-dhe-lot-gazsjelles/

26 posts were merged into an existing topic: Vdes Nexhmije Hoxha

Ndoshta shqiptaret nuk duan pune ne ndertim?

Ndoshta shqipot nuk duan te punojne me paga te uleta .ndoshta ustallaret e mire gjejne pune ne vendet fqinje per paga me te larta .Ndoshta ndertuesit shqiptare duhet te rrisin pagat .ndoshta hashashi ka te ardhura me te larta :blush:

Cfare faji kemi ne vegjetarianet?! :stuck_out_tongue:

shqiperia ka mbi 14% papunsi. mbase eshte fotoshop se nuk ka mundsi qe te ket mbetur shqiepria keq per punton ne ndertim

hani hani chinese food ju hente barku