Diskutime të lira - Shtator, 2022

@InkuizitoriMoth po tani ku do futesh o efendi… do ta shtrij kabllin Meloni

kush eshte Meloni?

Eshtr nje vajze nga Roma… :roll_eyes:

vari hejbet (mush me pjepra)

Gjithë evropa ka të djsthtë,bile në shumë vënde po vjen në pushtet. Betëm te ne ka qeveri të majtë të qendrës,dhe opozitë komunisto anarkiste.

tallesh ti e?

Të djathtët janë nacionalistë. Ndërsa sala yt është kaçak që jo vetëm lufton kundra shqipërisë e madhe, po të copëtojë edhe këtë gjysëm që ka ngelur. Një ish komunist me grua serbe !!

trokellijne bolet e marlonit

Fashizmi oshte i omel si hallva me shum sheqer.

Qazim Mulleti :wink:

Përshëndetje bothersave italiane. Ma zbukuruan diten. VINCEREMOS.

Juve, Juve, Juve, oe, oe, oe

trokëllijne bolet e Marlonit
fërgëllojnë felet e Melonit
drithëron zemra e intelektualit
për fatin e kombit

Katror intelektual koqepordhe disident llapaqeni, kam nje kartoline konviktore per ty:

ok Sali Protopapa

Xake, si shume i perpelitur me dukesh nga komenti. Mos te eshte thyer gje kastraveci brenda motra?

un jam fare i qete sepse nuk e rruj fare se ka fitu e majta apo e djathta, qofte ne Itali apo ne Shqiperi, apo ne Amerike, as me plasi fare. Je ti qe perpelitesh qe nga Amerika prej kastravecit te djathte italian lyer me leng pjepri ose meloni. Ne fakt ti ke akoma brenda, edhe mbas 30 vjetesh, familjarisht kastravecin e shok Enver dhe kastravecin e operativit te fshatit, sepse nuk shpjegohet ndryshe perpelitja e feles te djathte te sumes tende per çdo fitore te djathtes ne planet. Pa llogarit kastravecin e zezakut qe ke n’sume gjithnje, sepse kush ja fut nje gruaje, ja ka fut ngambrapa shpirterisht edhe burrit te saj.

Po ti mo lulush efendi pse gezonesh kaq shume qe nje antimigrant vjen ne pushtet ?A harrove qe je emigrant vete?

Mos kërko logjikë për kë ka 30 vjet që përpëlitet sepse i është thyer në sumë kastraveci i shok Enverit dhe operativit të fshatit.

Katror, kam një tjetër ■■■-tolinë (kastravec-tolinë) konviktori për ty:

Njeriu është qenie me shpirt dhe trup, prandaj shok Enver i fuste disidentit kastravecin shpirtërisht dhe operativi i fshatit plotësonte veprën e shok Enver duke i futur trupërisht kastravecin n’mythë. Në vitin 1989 disidenti shpëtoi nga kastraveci i operativit, por kastraveci shpirtëror i shok Enver i është thyer brënda, nuk është kaq kollaj të shpëtosh nga shkërdhimi shpirtëror. Prandaj disidenti s’di tjetër veçse llap e llap pa pushim për 30 vjet me rradhë kundër komunizmit dhe shok Enverit, prej hallit e ka.

Katror, llap ndonjë gjë kundra fuksave si punë laboratori e teorisë më sipër.

Emigrant jemi te gjithe… po te zbarkojne cdo dite tek dera e shtepise gomome me njerez te cilet ose vijne te hapin shtepia bari ne vendin tend ose te sjellin kulture radikalizimi fetar dhe as mos perpiqen te integrohen
.cfare do beje ti zotrote do i prisje me krahe hapur?

1 Like

S’do mend shok Enveri ja ka pas fut të gjithëve, kastravecin e shok Enverit e kemi brenda të gjithë. E çdo të bëje kur shok Enveri ta fuste majtas? S’do mend që do shkoje djathtas duke ju bindur ligjeve te mekanikes klasike të Njutonit.