Është dita e Presidentit Trump


#545

ja kush jan njerzit e trumpit. duket e gjith si loje


#546

Hmm…Shkaba?


#547

Aha,e pazonja ne njohjen e tipa-karaktereve,per te mos thene stilit.


#548

Shkaba1? :stuck_out_tongue:


#549

Ndihem i frustruar ne fakt,te jem i trishtuar/alarmuar nga perngjasimi me Shkaben,apo i gezuar qe ngjaj me nje gjeni te tille


#551

lideri i pare botnor qe takon eshte gru, ky qenka monster fare.


#552

Po e le kete ketu:


#554

Make America Great Again. Edhe dicka tjeter e kopjuar.


#555

Nuk ke ku te kapesh dhe merresh me vogelsira.

I duartrokite ato te Hollivudit qe merren me djalin 10 vjecar te Trumpit,njera e quan autist tjetra I fut epitete te tjera.

Love trumps hate nuk punon per liberalet e Hillarit.

Urrejtja qe kane ndaj Trumpit nuk ka lidhje me politikat e tij por me faktin qe ai po ja u kthen me te njejten monedhe.Deri dje ishin mesuar ti vinin perpara skuthat e Partise Republikane sot kane rene ne hundlesh dhe nuk dine si te sillen.


#556

po kur i thone Malanise qe nuk di anglisht… melania di 5 gjuhe bashke me anglishten brenda… e luftojne se eshte femer dhe se eshte emigrante, skane turp skane.


#558

shto ktu qe ka dhe nja 3 diploma universitetesh inekzistente


#559

She grew up in communist Yugoslavia and speaks five languages
Slovene, English, French, Serbian and German.


#560

nqse ato 3 te tjerat i flet sic flet anglishten, ben mire te mos punoje perkthyse


#561

Ja do tja perciell zonjes se Pare kete sugjerimin tend.
Ose me mire bejme nje peticion qe te mos flase fare.


#562

Melania Trump - femra e vetme ne bote qe gezon simpatine e ACDC-se se peshkutpauje.com.
Kjo nuk hyn te grupi i femrave qe martohen me dike per para - do thote ACDC, me mburrje


#563

Aman o Acdc u mallengjeve, dihet qe nga vendet e pazhvilluara, njerezit emigrojne sa ne nje shtet ne tjetrin dhe jane shume te fokusuar dhe te motivuar te mesojne gjuhet e shteteve te fuqishme. Pastaj nuk te ben habi ty qe ka kaq vjet ne Amerike dhe nuk ia vrasin veshin te pakten kohet e foljeve qe me mire i perdor edhe nje shofer kamioni, qe s’ia ndjen fare per gjuhet?


#564

kete e kishit pike shume te forte, per pak ja moret zgjedhjet per duresh


#565

kam hall a do ta besosh dot po te them qe zgjedhjet mes Trump dhe Clinton ishin vec per ShBA


#566

good morning, fitojti trumpi…ose me mire humben perkthysët pa kufi


#567

mor po t’u rroje se nuk jua merr kush!
Vec ki parasysh se gjithe dashnite kshu nisin, me vrull t’modh