Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#241

Gjindja pa shkolle zoti hetues!

Beri nja 8 vjet ne Greqi se e kapen me heroine.


#242

Sopranoja e paska “qarë” organizimin artistik te Festit ! :joy:


#243

une nuk e kam problem se nuk besoj tek festivali deri ne kete pike. Andaj ta permenda Lindita Halimin dhe Eneida Tarifen dy vitet e fundit. Sivjet do kemi Xhonida Maliki-n fashionisten, sic e percaktoi wiwiblogu eurovizionit :smile:


#244

Gallate te ndjekesh pjesen finale te festivalit pa degjuar asnje kenge, nje kenge degjon e ajo eshte fituesja ! Ne se perseri ekziston rregulli qe kenga fituese kendohet ne fund…do kendohet?


#245

Patjeter ! Sipas “tradites se festivalit”
:grinning:


#246

Ehhh…me mire te mos e dija kete !


#247

Vazhdojme festivalin me masakrimin e njeres prej 5 kengeve me te bukura shqiptare ever


#248

this is to take a break and do smth else besides computer or tv :smile:


#249

Ahah ahaha u kthye komplet në maskarade !! :joy::joy::joy:

Inva, mos u kthe në france, rri në shqiperi qe ta nxjerresh ne selamet
:joy:


#250

Ate e benim kur kendoheshin 70% e kengeve. Tani duhet qeshur !!!


#251

po :joy:
ja te shohim Rovena Dilon c’na thote


#252

Ca eshte kjo ? Tip pershendesim masat punonjese ? Jashte gare?


#253

juria emer per emer zbulon vleresimet per secilen kenge


#254

Si e kishte titullin se nuk e mora vesh ? Vetem Jonida Maliqi kuptova


#255

Rovena Dilo skuthja :grin:


#256

Ahahaha

Lamentable !


#257

Ktheju Tokes, dedikuar patriotizmes dylekeshe o sa mire me qene shqiptar, keshtu mu duk


#258

I dha 10 Lufit dhe 30 Maliqit. Kam pershtypjen se kenga e Lufit ka marre me shume 30 pikesha.


#259

ahh ok ! Nejse…me mbeti ne mendje "Globi rrotullohet "…mezi po e ndjek !


#260

Pikerisht ate kapa (diferencen midis 10 dhe 30)

Horre