Furgoni

Me leje? A ka mundesi te lini dhe te tjeret te shprehen?

Ja u shprehet , ju se keni idene e temes fare , kot qe shpreheni , po u shprehet ketu rrezikoni bllokimin e llogarise nga shqupushi :joy:

Jo more zoteri se e kam shume mire idene e temes!
Po diskutojme ku duhet ta pish salepin! Poshte apo siper batanijes? Jeni ju qe po na e prishni temen me tema: Autobuzi ben gome ne Sukth!

E lame pra punen e salepit , pihet siper batanijes dhe para pasqyres , pak kreativitet vlla , pak kreativitet.

E kuptova :grin:. Ti e paske pasqyren te fiksume ne tavan more zoteri​:rofl::rofl::rofl::rofl:

Po he ca ndodh perdite ne autostrade…na thuaj ndonje gallate Adela…:slight_smile:

Nuk tregon kurre , i mban te tera per vete .

1 Like

Adela e maroi misionin, thjesht donte te tregonte se me fugon; Mos udhetoni, merrni gjithmon autobuzin.

Adeles hallall i qofte ! Mua do te me kishte mbetur ne fyt kakao e shkrire nga derti si do kthehem prap me furgon ?
Mo , shku atje ,kurr jo-e .

Po te kete mbetur e kenaqur nga ai shoku vet e merr furgonin si flutur…:slightly_smiling_face:

1 Like

por nga sa lexova , kjo ka hjekur te zite e urlllirit neper ate rruge , ku pret knaqesi nga tjetri kur vet je e frustruar mor aman , jo me kote thash , hallall i qofte .

Kot ankoheni. Ajo 1 ore rruge eshte a s’eshte. Te tjeret marrin aviona ose ngasin makine me ore te tera per te takuar njeriun e zemres.

1 Like

Pikerisht pra…kur merret persiper gjithe ai mundim dmth qe e pret nje sherbim special afterwards…dic ka te vecante ky shoku i Adeles :stuck_out_tongue_winking_eye: hamendje eee… :slightly_smiling_face:

fiuuuu , e gjeta zgjidhjen e nje pytje tek tema tjeter anej ,
dmth , mentalitti yne ne ndervetedije e kemi te vulosur supersticionin , hoqa , morra mundin duhet te shperblehem ? po pse per pak kenaqesi fillimisht duhet te heqim keq se .?
nuk kuptova kush kujt sherbim ketu se , mua me duket qe Adela jone speciale ketu po del …
p.s.
nejse edhe pak dhe e stolisem bredhin ne , paska atmosfere dhe keshtu …

Po thosha he must be special meqe vajza sakrifikon…he ain’t got a car, but perhaps he’s got a big car lol :rofl::rofl:
Xuar dafne! Me nje gote vere spanjolle jam trullosur une ktu :slightly_smiling_face:

gezuar pra , jo une jo , eshte nate caji me kanele dhe karafil ketej ,

lere auton ti , po me trego pse jo Durrsi te vie ne Tirane por Tirana te shkoj ne Durres , kete halle kam une …hahahaaa .
booobobo, po te isha femer do isha feministe e perbetuar , ju betohem ,peshku …

1 Like

Adela eshte studente ne Fakultetin e Ekonomise , dega Administrim Biznes , eshte 20 vjece dhe e ka jeten perpara .

Brado, ku i gjete aq shpejt te dhonat e saja ?

1 Like

Ja futa kot , desha qe ta coj tek 100 komentet dhe ta mbyll ceshtjen " Adela " :joy:

po adela e mbylli çeshtjen, qysh me sqarimin se me fugon eshte e rrezikshme te udhetosh, qe do te thote, mos iu ndani autobuzit.