Furgoni

Pushim sot , ne te semes te shkojne fugonat…:face_with_raised_eyebrow:

nga tregimi, kuptojme se duhet te marrim gjithmon autobuzin dhe jo fugonat. Adelaaa mos je goca e nonji pronari te autobuzave aty :smile:

1 Like

Pjero , ca eshte kjo pyetje , te ishte goce pronari Autobusash nuk do hypte ne furgon .

I ben anti reklame fugonave pra …e ka me gjujtje t’largme ekonomisti Pjer …:slight_smile:

1 Like

4 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - nëntor 2017

Gjynah qe Adela u zhduk kshu papritur :frowning: qe goce me talent qe po ja bente me sy te ardhmes :wink:

E ardhmja ishte ( dhe eshte) ne oksident, atje ne Parisin illuminé me nje gote shampanje…ehhh kur s’do…s’do mor vlla! Me zorr nuk behen kto pune. Njerzit ne vend te Parisit, shampanjes, Champs Elysées preferojne nje salep ne nje dhome te erret, te lagesht… ne Durres!

Une per vete them se kush preferon t’i beje preferon edhe t’i lexoje. :slightly_smiling_face:

I keni provu ato akulloret ne Armathë (Armoth i thone locals), sa te mira jane kane shije artizanale.

Brado, m’duket se tregimi ka prapavije ekonomike :smile:

thuhet: ngambrapavije ekonomike! (osht me t’futme!)

Kishte bo karambol nje fugon i bardhe sot .

nga lageshtira, ka qene vertet dite e keqe per fugonat dhe automjetet e tjera.

Edhe sot nje furgon ngjyre gri paska rene ne kanal afer sukthit :frowning: do zoti nuk ka te lenduar , shkollat e kane pushim me duket , keshtu qe dhe Adela jone qenka jashte rrezikut .

megjithmen .

megjithwoman :stuck_out_tongue:

3 Likes

Tani e kuptoj pse Adela nuk preferon Autobusin , ne Sukth :hushed:

http://www.syri.net/kronike/114471/aksident-ne-sukth-autobusi-perplaset-me-trafik-ndarese-ka/

Rruga është fantastike tani, autostradë ose rrugë dytësore, ka pak rëndësi. Aventurë e re çdo ditë.

Aventure e re cdo dite ? Pa he :slight_smile:

Peshku !
Duket qe kjo teme eshte e rendesishme per ju - ju keni postuar mbi 20 % te pergjigjeve ketu.
Une !
Po , kjo teme eshte shume e rendesishme per mua !

Peshku !
Ama , a po i lini hapesire anetareve te tjere te faqes te shprehen ?
Une !
Ku jane anetaret e tjere ne kete teme qe une nuk po i shikoj ?