Gati për 'Botërorin'?

boteror-2018
rusi-2018
futboll

#175

36479879_1568123809959115_3723113205359181824_n


#176

Gjynah japoni


#177

Belgjika shume me lehte do ta kete me Brazilin


#178

skrin-shoti gati


#179

Vetem nese e fiton Brazili kete event do ndryshoje kupa. Nje motivim me shume per cunat jeshilo-ar


#180

Po te mos ishte per Januzaj, nuk fitonte sot Belgjika :grinning:


#181

me duket se do e fitoje franca .mbappe thone ne sprint eshte me I shpejte usain bolt.


#182


#183


#184

Gjynah Brazili :frowning:


#185

Na lane pa gjume, na lane


#186

Parashikimi im i qershorit per nje finale France- Kroaci doli.
Ishalla terheqin kemben zvarre kroatet dhe shikojme Shqiperine ne finalen e Katar 2022 thuaj :smile:


#187

S’ka shqiperia ekip per boteror.me vjen keq per panucin e varfer qe do te behet telendi nga shqipot qe i dine Te gjitha por traineri eshte po aq I suksesshem sa lojtaret qe ka ne dispozicion .i njejti trainer qe nuk qullosi gje me dinamon e tiranes po qet kroacine kampion bote .


#188

Jo me patjeter lidhet suksesi i trajnerit me cilesine e lojtareve. Ne leter, skuadra si Spanja apo Gjermania kane lojtare me te talentuar se Kroacia, por tani po e shikojne kampionatin si ne, nga kolltuku i sallonit te shtepise. Edhe me lojtare medioker si Greqia e 2004 mund te fitosh Europianin. Pastaj ka te tjera dinamika te qenit trajner kombetareje me te qenit trajner klubi.


#189

Bravo Kroateve. Nuk e lane lojen per nje minut. I uroj fitore edhe me Francen - per inot te Mbapes.


#190

qe fitoi nje skerbythje ne historine e futbollit, edhe kjo eshte nje shenje e koheve.

bravo kroateve, popullit te klinikave dentare buze Adriatikut, qe deshmojne per kohet!


#191

Shoket e del-ta kerkojne serbin.

https://www.pressindependent.fr/serbi-sasa-tomic-shpallet-ne-kerkim-nga-shqiptaret-e-zvicres-video


#192

Gjynah, kane per te humbur kroatet. Edrama kishte dale foto me Presidenten kroate.


#193

Te lodhur Te varferit .franca po iu ha dreket :frowning:


#194

Franca fitoi por nuk bindi fare. Pa piken e lojes. Shume byth,dy tre talente dhe asigjo tjeter.
Jazek