"Harvey" bashkon Amerikën ?!

usa
fotolajm
harvey
hurricane

#21

Se kisha per gjitheperfshirjen se ajo eshte zgjedhje personale, por po te krahasosh donacionet e njerezve normale e te thjeshte me donacionet e ketyre vlera eshte qesharake , sa per te lare gojen kur i thone.


#22

Ca po diskutoni te dashur vellezer…asnje gje s’kuptoj…edhe ankohet Gjembi pse flasim anglisht ne te jashtmit. :stuck_out_tongue:


#23

Huston ka qe ne vitin 1982 qe qeveriset nga demokratet.
Eshte bastion I demokrateve.
Si ka mundesi qe media fajeson republikanet per mbarevajtjen e qytetit?


#24

LGBT, afrikano-amerikane, demokrate… te gjitha te keqiat i qenkan bashkuar atij qyteti. Kjo shpjegon ose Zoti ja leshoi Harvey qe te marre hak.

Meqe ra fjala per hakun e LGBT:


#25

Cfare s’po kupton? Qe ka rene mynxyra ne Hjuston? Apo qe pastori nuk hapi kishen per gjynahqaret pa shtepi?


#26


#27

Dergojini nje pale cizme llastiku Mellanise se gjynah.


#28

Mellania ketu , ne stil, ngjaka fort me kete aktoren te ‘‘police academy’’.:smiley:


#29

E cila eshte ajo grua qe nuk vesh 7 inch stileto kur shkon ne zone te permbytur?


#30

E pse e bashkoka ?


#31

Gjynahet e Mexikes


#32

Tjetrit mos i shif gunen, por shifi punen. Ke nigju mo per bulling in America qe kur e mori ne dore kjo me e zhduk ? Nada. Ku i dihet, i ka vesh kastile me cpu brima qe te drenazhohet uji. Nji gur, dy zogj …


#33

Belul:

@gjembi. Esh sinjal qe spysim per permbysin


#34

Amerika esh si shpirt


#35

Eej po sna njoftuet per dy pika shi qi kishin vu perfun Tiranen sot.
Apo kishin qene pamje te rregjistrume ma par ato :slightly_smiling_face:


#36

S’kemi frike nga era,
s’kemi frike nga shiu,
jemi race e forte
race arixhiu!


#37

Ato yjet qe thua ti kane paguar miliona $$ taksa ,detyren e tyre e kane bere .


#38

Jane duke kaluar ne cmenduri liberalet.
Jane gati ta shohin Texasin te zhduket fare nga faqja e dheut vetem Trump te mos kete sukses.
Nejse zoti Trump sot ishte ne Texas dhe po ben ceshte e
mundur qe situata te jete nen kontroll.
Neser besoj se liberalet do te akuzojne presidentin qe nuk mundi te ndaloje Harvey…cfare spret nga monstrat sorrosiane.
IMG_1775


#39

Po mundohet i varfri per popullin por qelbesirat liberale Po e lodhin.


#40

Viti 2016, 611.000.000.000 dollar buxheti i harxhuar per te bombarduar boten . Dhe tani duan te mbledhin qindarka nga populli keta plerat… hahahahahahahahahahah