"Harvey" bashkon Amerikën ?!

usa
fotolajm
harvey
hurricane

#41

po ka ndonjeri probleme me zerot (hahahahahah) behet fjala per miliard


#42

Do na e thuash si e ke emrin qe te pakten kur te dalesh ne lajme si “filani qe vrau 20 veta ngaqe ishin demokrate” ta dime qe je ti? Se qe do dalesh, do dalesh, rrugen e mutit ke marre dhe ti.


#43

O djali mua po me pyet


#44

Taksat jane konstante, detyrimi ndaj qeverise e shoqerise nuk krahasohet me bamiresine personale.


#45

Te kishte ndodhur ndonje fatkeqesi ne Afrike apo edhe ne ndonje shtet blu Yjet e Hollivudit do te hapnin kuleten me me kontribute qe do te fillonin nga 1 milion$.
Por me Texasin po hakmerren me menyren e tyre.
Por kuptohet qe edhe Texasi nuk e rruan shume per funderrinat e Hollivudit,qe kete rradhe treguan fytyren e tyre te vertete.


#46

Mos te ka ngel ndonje gje peng nga e djeshmja Zotrote se shum perpjekur e ke marr


#47

Rendesi ka qe rafinerite e naftes nuk ishin prekur nga demet te pakten deri tani , po shtepite sic i kane amerikanet me derrasa e listela , e kartone gipsi behen kollaj.


#48

S’e kam me ty usta, vazhdo rrugen Shaqo Bregu.


#49

@Fikret Fiqo…:sunglasses:


#50

“Permbytjet e Teksasit jane dukuri natyrore qe ndodhin njehere ne 100 vjet.”-semicit.


#51

Ne mos u gabofsha USA 57-60 % te ardhurave te PBB i ka nga industria e armatimit qe DMTH dhe Zoti vet te vij president si ngelet gje tjeter pervec luftrave neper bot , se perndryshe vdes populli dhe do han njeri tjetrin. Ne USA ska liberal e demokrat ,asaj i thon te ndash nje m… ne mes dhe dy gjysmat ti emerosh.


#52

Cito burimin.


#53

Do Zoti Texanet nuk pranojne kontributet financiare te baxhellave e kurvave te hollivudit se ka per ti cu Baba zoti ene 50 inch te tjera Shi e 120 milje ere shpejtesi si Mekatare.


#54

Vetem te shohesh pritjen e ngrohte qe teksanet I rezervuan zotit Trump,kuptohet perse liberalet e urrejne Tekasin.


#55

$500K do jepnin vetem Kardashianet :stuck_out_tongue:


#56

Po ja gjithe kto Pastor Xhoeli, Antifa, Osteen, LGBT, kryetarja e bashkise, Harvey etj mezi kuptohen dialogjet…


#57

Mos… me Martesa me shume barqe, me video porno, me transformime transgjinore ne familje dhe me leshime kardat krediti studenteve nen moshe… 50 inch shi Minimumi se eshte para Harram.


#58

S’besoj se ka shi qe e shuan zjarrin e Texas, zemres se Amerikes :stuck_out_tongue:


#59

Xhoel Ostin eshte nje pastor ne Hjuston, i cili ka nje megakishe ku predikon per Zotin para 17,000 vetave. Harroje faktin qe eshte miliarder me avion privat (e ka pa Zoti, c’te themi) po tani qe beri stuhi e madhe nuk i hapi dyert e kishes se gjasme ishte e permbytur. Ata qe banojne rreth kishes postojne fotografi qe tregojne se vetem parkimi ka uje.

Keto te tjerat per Antifa dhe LGBT jane racioni I perditshem i helmit nga AC/DC komplet pa lidhje vetem qe te nxjerre nje cike vrer se s’i rrihet. Ne cdo teme qe fut hundet, eshte fiksuar pas demokrateve po qe nga nentori e ketej se me pare ishte me Hillarin po ndryshoi pune dhe ktheu dhe gune. Eshte bere me katolik se Papa.


#60

Haha ok flm :blush::blush: