"Harvey" bashkon Amerikën ?!

usa
fotolajm
harvey
hurricane

#61

shyqyr qe i bashkoi, por kam frike se neserdej, do zihen prape, s’ke ç’ti besh, eshte ne natyren njerzore.
naten djema, se ora 11 e nates.


#62

Mire UT qe s’ka dale asnjehere nga katundi i vet po ti e di se houston eshte zemra energjitike e amerikes ku eshte para e madhe e s’ka nevoje per paret e botes e nuku krahasohet me fakiret e afrikes .


#63

Sic e thame qe media nuk do te merret me autoritetet lokale te Huston qe kane qe ne vitin 1982 qe qeverisin,por do ta spostojne vemendjen tek Osteen.
Arsyeja eshte e thjeshte:
Huston ka qe ne vitin 1982 qe qeveriset nga liberalet…


#64

Naten Pjero, sleep tight.


#65

Po ti mademoiselle kur ke dale nga katundi , se po te lexoje me siper s’do beje komente te tilla koperative

com


#66

As me duhet fare c’ben media, po flasim per cfare ben ti, jo vetem te kjo teme po ne cdo teme ku komenton. Laj-thaj te njejtat 3-4 argumenta te lodhura perserit, vetem nxjerr vrer ndaj demokrateve, ndaj mediave, ndaj LGBT, BLM, you name it. Edhe po te jene ata te ligj, nuk te justifikon ty te jesh si ata apo me keq nga ata. E ke ligesine brenda, s’ke c’i ben.


#67

Nuk po diskutohet per parate qe ka nevoje apo jo Huston se nuk e rruan fare per funderrinat e Hollivudit,thjesht u pa sa e duan Texasin.
Te ndodhte e njejta gje ne Californi apo Massachusetts keta do te jepnin donacione shume me te medha,ndonese keto dy shtete jane te pasura,por jane shtete blu…
Ti e di shume mire qe Hollivudi urrejtje cdo shtet republikan…mos u bej kaq naive.


#68

Patjeter qe kam dale .ne Houston kam qene vete dhe Jane nga zonat me te pasura te vendit.para nga te gjitha ante e s’ia Kane nevoje asnjerit per para .


#69

Ti flet ne menyre hipotetike e prezumuese ku fjala kyc eshte "“nese”.
Qeverisja demokrate s’ka Te beje me kodet projektuese kur army corps of engineers Te thote se keto jane prurje me propabilitet 1 here ne 500 vjet .


#70

E ke vene re qe nje model kpuce vesh kjo…pothuaj gjithmone, take e larte dhe me maje perpara. S’jane as ne mode, c’e ka ket fixim. She’s a boarder though, i falet kapardisja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:


#71

E kisha fjalen nga katundi i Shqiperise ku ke qene , kur ke dale ne qytet e pastaj ne Amerike ku je , se po te kishe dale heret s’do beje komente te atilla , se ta solla dhe me screenshot qe te matesh perpara se te permendesh te tjeret ne komente pa lidhje ! !


#72

#74

Titulli thote se ky urragani ka bashkuar Ameriken por nga c’verejme nga amerikanet e peshkut, nuk qenka plotesisht i sakte. Kur te bashkohet dhe ACDC mund ta rivini si titull.


#76

Ne fakt, jane.
Sidoqofte stilettot jane krejt te papershtatshme ne kete rast.


#77

https://cdn.meme.am/instances/66540200/i-see-liberals-theyre-everywhere.jpg


#78

Ne fakt, nuk jane. Kjo s’dmth qe ne 2017 te mos prodhohen kepuce me maje.


#79

shhh mos i trego per kete


#80

Cfare eshte “boarder?”


#81

Nderkohe, ja si ndihmojne Amerikanet e thjeshte njeri-tjetrin:


#82

PSA, think before you post something.