"Harvey" bashkon Amerikën ?!

usa
fotolajm
harvey
hurricane

#123

Jane nja 600 veta si komunitet ne fakt. Po behen perpjekje per ndihme. Kur te marr linkun per donacione do ta postoj ketu.


#124

mire o mire po me kolombin cpate?


#125

Shoh qe edhe stuhite hyjne ne pune vetem qe njerezit “te merren me politike”.


#126

Gjeje kush e hapi debatin politik.


#127

Libtardet si gjithmone. Presidenti Trump s’ka kohe per debat se po merohet per popullin qe e votoi me shumice.


#128

Ne pergjithesi po. Sa para paska patur ky Soros! Por ne vecanti e kisha fjalen, ne kete teme ketu (hint: dikush qe eshte thunderstruck).

http://www.distractify.com/politics/2017/09/01/MfX2P/photo-of-president-trump-witnessing-hurricane-harvey-emerges-and-the-internet-tore-into-him?utm_content=inf_10_53_2&tse_id=INF_d5702d608f4a11e7a7253d7eefa2109b


#129

#130

I can’t wait for ierena, I’m so horny


#131

Kujdes se do benet I lebetitmi xheloz.:grinning:


#132

#133

Kete nuk kuptoj una me kauret republikane .vjellin vrer dite e nate kondra qeverise federale .pastaj kur u bie bitha ne uje ( ne kete rast literally) presin qeverine federale te cilen e urrejne aq shume se “kufizon lirine” ti shpetoje.


#134

#135

Jezusi I varfer vete udhetonte kaluar ne gomar.keta qe predikojne ne emer te tij me aeropllan privat.ain’t God funny.


#136

Kush eshte ndonje peshk nga Florida mbushini makinat qe tani, gas is running out quickly, rradh te medha neper gas stations, plackat gati dhe themrat nga maja.:grinning:


#137

eshte category 5 zeqo .me ujin e zjarrin nuk behet shaka.


#138

Ka vajt benzina 3 dollare galloni, s’punojne me rafinerite e Teksasit.

Keta te Florides qe jane pa dokumenta me mire te ikin fare se s’do kene ku te rrine kur te kthehen. Po ben shtet Trampi or ti, jo shaka.


#139

Shume marramendese , gjithesesi ta marresh ne proporcion me popullsine e SHBA, ose numrin e milionereve s’jane asgje :thinking:


#140

Ky eshte vetem njeri, nuk do mbeshtesin te gjithe JJ Watt. Ata qe dhurojne te J J Watt nuk jane milionere, milioneret i bejne vete. Majkell Dell dhuroi 36 milione nga xhepi i vet, Sandra Bullok 1 milion, etj.


#141

Irma do shkaktoje deme te medha .keta po perzene emigrantet e paligjshem qe perbejne pjesen me te madhe te roofers , framers , painters etj .


#142

Kjo ketu eshte faqja e shoqates “Arberia” ne Hjuston.

Shume prej familjeve shqiptare kane humbur shtepite dhe ekonomite e tyre dhe shoqata “Arberia” po perpiqet te ndihmoje me sa te mundet. Nese ndokush ka mundesi te ndihmoje, mund te dhuroni para nepermjet Paypal, ose te dergoni nje cek (marresi: Arberia) ne adresen:

P.O. Box. 695, League City, Texas 77574

Donate via Paypal
https://www.paypal.com/donate/?token=qOAg6LHXkS02QMDCPsTwNYqex9VBXdtdR_-PsBPoMOMpVP96uIPFcHkOVC2HGT4iaH_BLW&country.x=US&locale.x=US