"Harvey" bashkon Amerikën ?!

usa
fotolajm
harvey
hurricane

#103

100 (njeqint)


#104

Asnji koment per Z. Trump sot!? 101 (qineni).


#105

Ja kan vu vulen qi osht Idiot e Plehre…cer tmerresh me te MOOOO


#106

Kush ja ka vu vulen libtardet!? po kjo dihet, prandaj edhe pytja.


#107

Cer jan Libtardet Zeqo se une sun e kuptoj. Ti je anti-Libtard Allvanos?

Eshte Idiot per popullin Amerikon dhe per Partine Republikane qe perfaqeson.
Populli Amerikon votoji Zonjen Hillary me ma shume se 3 milion vota…ky Idioti pasi ka humbur voten popullore e ka perkrahjen ma te ulet te ndonje presidenti ever…approval rating si i thone ne uesej. Jane alarmu ene Republikanet Zeqo.
Do thush ti qi Ti ene Fiqo e doni perseri…nejse Amerikont mendojne ndryshe…edhe shume prej atyre qe e kan votu…jo ti Fiqo dhe Goca me Grun qe i ka pjeshka mbi pjeshka


#108

Cer jane Libtardet!


#109

Zeqo, e di ti cfare simbolizon Pepe the frog?


#110

Te them te drejten nuk e di, as e kam degjuar ndonjehere, me siguri do jete ndonje shpikje libtardesh, a po i do know peppa pig, duke ndenjur me my kids e kam mesuar.:smile:


#111

Kerko zeqo se do mesosh.


#112

Praise KEK :pray::stuck_out_tongue:


#113

Po me bren kureshjta te te pyes c’ben zgjuar ne 4 te mengjesit - dhe me teper, ne peshk.


#114

#115

“Dhuroi” dhe "do te dhuroje " 2 different things. S’e kam me Tramp me shume sesa me ata qe bejne nga keto deklarata bombastike, qofshin celebrities qofshin njerez te tjere. JJ Watt mblodhi 5 milione dollare dhe e ngriti tavanin ne 10 milione tani qe njerezit te vazhdojne te dhurojne. Pa shume llafe e temena. Just do it, stop saying you’ll do it.


#116

Money never sleeps gjembi, peshkun e shfletoj kur bie rasti pa merak se s’rri per peshkun deri ne :clock330:


#117

Shpresoj mos te jete si dhurata qe ju beri veteraneve… .

@Vlonjat, s’na duhet ndihma juaj!
http://www.rawstory.com/2017/09/send-prayers-texas-republican-turns-down-donated-blankets-beds-manpower-from-canada/


#118

#119

Shiko se kjo ministrja do ta kete ofruar ndihmen me koken e vet se une dhe Trudeau-ja nuk dime gje!

Megjithate mire beri qe i refuzoi ky tipi. Me mire me dysheke dhe jorgan firmato Trump sesa ca batanjie te ftohta, me lesh kaprolli nga Kanadaja.


#120

Sa te vijne firmatot nga Kina…


#121

Dhe per korentin e te tjere:

https://trumpwhitewear.com/


#122