Ho me,e pat'e ?!


#21

Gjithcka eshte ne shitje,i pat than Redford Demi Moore.
I beleu te gjithe maskarai,i bleu! Me paret e krimit i bleu.


#22

Ja ka thon ball per ball, fakju zotni Trump. Masanej tuj u zgerdhi kane bo nje foto miqsore.


#23

nderkohe…qente le te lehin,karvani te shkoje perpara!


#24

image


#25

e c’jam une, o zoti Trump? nje cope dru jam!


#26

nejse, nejse, ne diplomaci vjen puna i jepet dora edhe psh. putinit te rusise, dhe seriozisht e jo me ngerdheshje.

Madje edhe armikut nr. 1 sic psh. obama i sorosit.
Tani qe e mendoj, gjynaf obama sa do jete shtrenguar kur u prezantua me president-elektin, pas talljeve spektakolare mes sorrosianesh dhe elitaresh te shoqerise.


#27

me nje dallim qe mendja jote nuk e kap dot: Obama ishte direkt i perfshire ne vorbullen e politikes Amerikane. Ky yni jo dhe aq, bile hic fare. Nejse, kryesorja eshte partia pa ju dhe soji juaj duroni dhe pa buke e uje


#28

e vetmja habi ne kete replike eshte mungesa e elokuences konsideruar relatat e ngushta Tuajat me boten shqiptare te bixnesit & politikes.

Ndersa vete replika (e panevojshme dhe prandaj tradhetuese) s’perman surprize: arsyetimi qe parashtrove mbi Trump, i Obama vs. Edi Rama, rri njelloj sic arsyetoni per qendrimin ndaj shqupit, PS-ja vs. barazwhatever-ve.
hajt shendet.


#29

nuk e besoja qe edhe Pjetermustakuqi ja paskesh me te futme Edvin Kristaqit… e paske pre ne bese Edvinin bre, te rubrika 24-KaRat ja ke gjet vendin.:smiley: -apo , pallosh hesapi thuaj… ku tjeter…:smiley:


#30

fotoja tregon shume per karakterin qe ka krye M-hi shqiptar

p.s. gruaja e rames vesh si katnare


#31

O ‘pafille’, çfarë të tha Presidenti? Asgjë. Kujt i duhet foto…apo vetem sa te ngallezesh militantet injorante

Asnjë kryeministër europian nuk vepron kështu. Turp me këta provincialë të trembur, që mendojnë se gënjejnë popullin e tyre me një fotografi. Kanë qeshur sot gjithë ditën gazetarë, madje edhe qytetarët nëpër lokale më thoshin duke qeshur: e bëri foton ky, mo? Kam qeshur dhe unë shumë më ta. Kanë të drejtë.
Epo paska arritur fitore të madhe Rama, si ajo e Lulzim Basha para zgjedhjeve, që na nxori fotografinë njëlloj si ky tjetri dje. Fëminorë janë në ligësitë e tyre, që të dy.

Po, dhe sa kohë do t’i durojnë shqiptarët këta karagjozë?


#32

Po Kapo edhe sa kohe do durojme karragjoze si avokati!
Po me shorroshin cu be u clirun apo po vuajne ende shqipetaret e Pjerinit. Na myten budallenjte


#33

Jeni bor per gjynah o komunista lule :smile:


#34

ty dhe nja 2 gagaceve te tjere ketu u duhet bere ban per krime kunder IQ kolektive


#35

Fiqo I ka ndodh gjo shorroshit mer amon e se dim akoma? Po pse merr per I foto te trumpit zilepset opozita mer dhe shpall zi kombetare? Po bleona sa foto ka me Trumpin?


#36

Sa shkojne bashke … mos i pafte syni keq :sweat_smile:


#37

Shtatoren mer shatoren kur do ja boni zotit Trump :smile:


#38

Perderisa viziton Serbine ne 2018 e jo Shqiperine Shtatore ska.


#39

Ju te PD jeni katandis me 200 petrita :grinning:.
@BeluliXVI ku tjeter vecse ktu,kur z Trump ishte shpres 24 kara(t)she me thermu Edvin Kristaqin,me e ba cope e grime.:joy:


#40

Po pse thu kshu? Nuk munttjesh lider global po nuk vizitove Serbine :smile: