Ho me,e pat'e ?!


#41

Pjeter, ty te mirekuptojme, se ti shkruen me kode, se shkrun prej Karakasi helbete :smile:


#42

Mo u merzit! Ta theu zemren ksaj radhe, qe pranoi me ba resme me ket bythqimin.:joy:


#43

vec mos u nxef se mbaheshe jo keq deri tani, sa thame ishe password i vjedhur :smile:

( nxefjen ta tradheton

  1. replikimi
  2. adresimi personal)

#44

Jo pranoi, po i ra korridoreve, tuneleve, aeroportve e oqeaneve kryq e terthor me i ferku pak brrylin :smile:

Ty te kuptoj vlla, te Lebetitmin se morr vesh se edhe osht tu bo lek kunder deshires jo per gjo :smile:


#45

juve, kush, komiteti i gagaceve?


#46

@Pjetermustakuqi , kujdes se loja nuk ka mbaruar akoma… e kam fjalen per ate proçken Rama- Basha qe papritur ju gjeti mengjesi me 7 ministra te PD ne qeveri.:smiley: edhe e ka kete te keqe ky palloshi, ben ca levizje surprize qe ne fillim ju heq petllen e ju merr gojen socialisteve,( si me keta 7 ministrat e PD), mëk…mëk, nuk dinin ca te thoshin…:joy:
edhe amerikanet si qenbirqena qe jane, e sollen pak si afer arkitektin e lojes, Brian Yee, ambasador ne Greqi. -big brother is watching you !.:sunglasses:


#47

kuptoj, po te ishte komiteti i gagaceve ka dicka qe s’shkon sipas teje
kujdes shkrimtar!


#48

Hiqeni mer ket pallosh te shemtut se e ka shemtu zotin Trump komplet .


#49

avukati the.?.:joy:


#50

tragjikomedia ketu eshte se ti kujton se po ben ironi ose po thua dicka me mend po ne fakt gjithmone e me shume eshte per te qare sa me shume kupton nivelin tend


#51

mire eshte te pranosh qendrimet e tua historikisht derogative ndaj te meteve fizike & mendore, them une


#52

Osht bo trumpi si personazh cirku, me te cilin te gjithe duan te dalin ne foto si kujtim i rralle.


#53

Po shqyhen Shqupistat ne Kryesi si Oktapodhet. Per nje foto te Edvinit me Trumpin te jene bo kaq zeher…
#54

Rama ne OKB


#55

Cuna,mblidhemi ta bajme kete dreq planeti,kishte thane. “Me idete dhe vizionin tim edhe fuqine tuaj,me patjeter do te bajme sukses”,_ konkludoi Edvin Kristaqi.
Bravo Edvin Kristaqi!


#56

Fjalimi i Rames ne OKB pritet te sjelli sherrin e rradhes tek Shqupi…vazhdon gallata…vazhdon


#57

Ketu eshte video e UN , pa ate gagacin qe perkthen :stuck_out_tongue:


#58

Kete lajm e kishin te gjitha mediat ketu. Madje sipas thashethemeve qe perfliten edhe kongresmenet demokrate po shohin mundesite per te ndryshuar Kushtetuten qe te mundin te kandidojne per President edhe persona qe kane lindur jashte SHBA me prejardhje nga Vunoi.

Elokuencen dhe publicistiken i qan, s’kemi c’themi.


#59

po e kishin pyt per Shkozen, KM-ne.
-Ca Shkoze, o lla - kish thon tjetri. Ne ktu jena per politiken e modhe, ju m’pysni per Shkozen…
Pse ja ulni kaq shume steken muhabetit iher?


#60

Duhet te dilte ne foto me Trumpin qe te fillonte gjuetia e tranvestiteve te Shqupit… Endira e gjen Lelen …ashtu…